Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Vedlejší efekty na ČT24 – 7. 1. 2007

[Tisková zpráva] V neděli 7. ledna nabídne Česká televize další vydání interaktivního diskusního pořadu Vedlejší efekty.

Sdílet

Padesát minut dialogu s diváky, kteří pozorují a mají chuť komentovat vedlejší efekty významných událostí, vysíláme na ČT24 od 20.05 hod.

Vedlejší efekty tu jsou pro živý kontakt s publikem, ať už pomocí telefonu, SMS, internetového chatu nebo e-mailu. To vše přímo na obrazovce, přímo ve studiu. Názory diváků, jejich otázky a reakce tak mohou ovlivňovat nejen průběh pořadu, ale i jeho agendu.

Tuto neděli bude Tomáš Šponar diskutovat se svými hosty a diváky na témata: Češi a nákupy na dluh; Nákupy na splátky – kam až jsme schopni zajít?; Cesta do dluhové pasti … a jak z ní ven? Studio Vedlejších efektů navštíví ekonomka Miriam Hanáková, Ivana Picková ze Sdružení obrany spotřebitelů a Ondřej Načeradský z Občanské poradny Jižní Město. Telefonicky vstoupí do vysílání z Německa publicista Armin Sandmann a z Velké Británie Ivan Kytka.

Své názory diváci mohou psát prostřednictvím SMS ve tvaru: CT T1 nebo T2 JMENO TEXT. SMS na číslo 906 11 06. Službu technicky zajišťuje ATS Praha, cena 1 SMS je 6 Kč včetně DPH.

Více se o pořadu dozví na http://www.efek­ty.czhttp://ww­w.efekty.cz. Dalším kontaktem na tvůrce pořadu je blog: http://efekty­.blog.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).