Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Vedlejší efekty na ČT24 – 8. 10. 2006

Sdílet

Padesát minut dialogu s diváky, kteří pozorují a mají chuť komentovat vedlejší efekty významných událostí, vysíláme na ČT24 od 20.05 hod.

Vedlejší efekty tu jsou pro živý kontakt s publikem, ať už pomocí telefonu, SMS, internetového chatu nebo e-mailu. To vše přímo na obrazovce, přímo ve studiu. Názory diváků, jejich otázky a reakce tak mohou ovlivňovat nejen průběh pořadu, ale i jeho agendu.

Tuto neděli bude Pavel Anděl hovořit s politoložkou Martinou Lustigovou a ekonomem Viktorem Kotlánem o vedlejších efektech současné politické krize. Hlavní otázkou je, zda může zablokovaná sněmovna a vláda bez důvěry parlamentu svoji nečinností ovlivnit životy obyčejných lidí?

Do druhé části pořadu přijdou diskutovat filmový producent Pavel Strnad a filmový publicista Jaroslav Sedláček o problémech současného českého filmu. Filmaři tvrdí, že mají na tvorbu málo peněz a žádají vyšší dotace od státu. Skutečně je problém jen v nedostatku financí nebo český film trápí také nedostatek kvalitních scénářů, herců a režisérů?

Své názory diváci mohou psát prostřednictvím SMS ve tvaru: CT T1 nebo T2 JMENO TEXT. SMS na číslo 906 11 06. Službu technicky zajišťuje ATS Praha, cena 1 SMS je 6 Kč včetně DPH.

Více se o pořadu dozví na http://www.efek­ty.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).