Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Vedlejší efekty na ČT24 – 8. 4. 2007

[Tisková zpráva] V neděli 8. dubna nabídne Česká televize další vydání interaktivního diskusního pořadu Vedlejší efekty. Padesát minut dialogu s diváky, kteří pozorují a mají chuť komentovat vedlejší efekty významných událostí, vysíláme na ČT24 od 20.05 hod.

Sdílet

Vedlejší efekty tu jsou pro živý kontakt s publikem, ať už pomocí telefonu, SMS, internetového chatu nebo e-mailu. To vše přímo na obrazovce, přímo ve studiu. Názory diváků, jejich otázky a reakce tak mohou ovlivňovat nejen průběh pořadu, ale i jeho agendu.

Tuto neděli bude moderátorka Eva Hrnčířová diskutovat se svými hosty a diváky o vedlejších efektech vládních reforem. Chápeme, co přesně budou zásadní změny pro každého z nás znamenat? Zachraňuje nás vláda od budoucí krize, nebo nepromyšleným zásahem zhorší finanční situaci statisíců lidí? Budeme si utahovat opasky nebo na reformě všichni vyděláme? Jsme dostatečně informovaní o dopadech připravovaných změn? Jsou obyvatelé České republiky na zásadní reformy připravení a chtějí je? Opozice a dokonce i někteří vládní poslanci jsou proti. Nestarají se o budoucnost, nebo vidí dál? O tom budou ve Vedlejších efektech mluvit ekonom Daniel Šťastný, socioložka Jana Hamanová a politoložka Martina Lustigová. Srovnáme připravované reformy se změnami, kterými prošlo Slovensko a Maďarsko. Telefonem se spojíme i s bratislavskou zpravodajkou ČT Anettou Petrovičovou.

Své názory diváci mohou psát prostřednictvím SMS ve tvaru: CT T1 nebo T2 JMENO TEXT. SMS na číslo 906 11 06. Službu technicky zajišťuje ATS Praha, cena 1 SMS je 6 Kč včetně DPH.

Více se o pořadu dozví na http://www.efek­ty.cz. Dalším kontaktem na tvůrce pořadu je blog: http://efekty­.blog.cz/