Hlavní navigace

Hosté a témata pořadu Vedlejší efekty na ČT24 – 9. 4. 2006

[Tisková zpráva] V neděli 9. dubna nabídne Česká televize již desáté vydání interaktivního diskusního pořadu Vedlejší efekty. Padesát minut dialogu s diváky, kteří pozorují a mají chuť komentovat vedlejší efekty významných událostí, vysíláme na ČT24 od 20.05 hodin.

Sdílet

Vedlejší efekty tu jsou pro živý kontakt s publikem, ať už pomocí telefonu, SMS, internetového chatu nebo e-mailu. To vše přímo na obrazovce, přímo ve studiu. Názory diváků, jejich otázky a reakce tak mohou ovlivňovat nejen průběh pořadu, ale i jeho agendu.

Tuto neděli bude Tomáš Šponar diskutovat s hosty a diváky o obezitě a propojení showbusinessu a politiky. Evropa tloustne a politici připravují odtučňovací zákony. Může to pomoci?

Blíží se volby a politické strany se předhánějí, která z nich získá na svou kandidátku známější osobnost, případně její veřejnou podporu. K prvnímu tématu přijdou hosté obezitolog Petr Sucharda a hlavní představitel dokumentu Super špek me Karel Gustav Božan. O spojení umělců s politickými stranami budou mluvit hudební publicista Josef Vlček a herec a moderátor Jiří Krampol.

Diváci mohou volat své názory k těmto tématům na záznamník – tel. č. 906 06 99 06. Na stejné telefonní číslo se dovolají i živě do vysílání. Dotazy prostřednictvím SMS mohou posílat na číslo 907 09 06. Více se o pořadu dozví na www.efekty.cz. Dalším kontaktem na tvůrce pořadu je blog: http://efekty­.blog.cz/