Hlavní navigace

Hosté pořadu Otázek Václava Moravce – neděle 15. dubna 2007

[Tisková zpráva] Hlavním hostem první části diskusního pořadu Otázky Václava Moravce, vysílaného v neděli 15. dubna na ČT1 a ČT24 od 12.00 do 13.00 hod. bude předseda vlády ČR Mirek Topolánek (předseda ODS). Telemostem se k němu připojí profesor univerzity v Cardiffu Jiří Přibáň a personální ředitel Škoda Auto, bývalý vicepremiér pro ekonomiku Martin Jahn.

Sdílet

Tématem jejich debaty budou stabilita vlády a vztahy mezi koaličními partnery, první fáze reformy veřejných financí a příprava na předsednictví EU včetně postoje k evropské ústavě. Řeč bude také o postupu jednání o americké protiraketové základně, bezpečnostní situaci státu a jeho bezpečnostních složek.

Ve druhé části Otázek Václava Moravce, vysílané na ČT24 od 13.05 do 14.00 hod. bude personální ředitel Škoda Auto Martin Jahn pokračovat v diskusi s Václavem Moravcem na téma vyjednávání s odboráři o mzdových požadavcích.

Hosté další části pořadu – předseda Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Václav Žák, národní koordinátor pro digitální vysílání v ČR Zdeněk Duspiva, předseda Asociace digitálních televizí a ředitel televize Óčko Jiří Balvín a vedoucí Projektu digitalizace České televize Pavel Hanuš – budou hovořit o současném stavu digitalizace televizního vysílání v ČR a postoji České televize k digitalizaci.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).