Hlavní navigace

Hosté pořadu Otázky Václava Moravce – 26. března 2006

[Tisková zpráva] Hlavními hosty první části diskusního pořadu Otázky Václava Moravce vysílaného v neděli 12. března od 12.00 do 13.00 na ČT1 a ČT24 budou ministr zemědělství Jan Mládek (ČSSD) a předseda poslaneckého klubu Vlastimil Tlustý (ODS), telemostem se připojí bývalý náměstek ředitele IPB Libor Procházka.

Sdílet

Témat k diskuzi bude opět několik: zodpovědnost (i osobní) za problémy IPB a uvalení nucené správy na tuto banku, výsledky londýnské arbitráže Nomura versus český stát, stanovisko k curyšské arbitráži, zhodnocení postoje a role ČSOB, důvody neschválení trestního zákoníku, jeho další osud a problematický paragraf o „tunelování“, navrhované daňové reformy a úpravy, zemědělská politika státu, současný stav opatření proti eventuálnímu ataku ptačí chřipky, řešení vlastnické struktury podniku Setuza a situace na Pozemkovém fondu.

V druhé části Otázek Václava Moravce vysílané od 13.05 do 14.00 na ČT 24 budou nejprve poslankyně Evropského parlamentu Zuzana Roithová (KDU-ČSL) a prezident České obuvnické a kožedělné asociace Petr Kubát diskutovat o zvýšení dovozních cel na čínskou a vietnamskou obuv.

Později budou primátor Ústí nad Labem Petr Gandalovič (ODS), ředitel společnosti Pargent Bedřich Martinic a předseda Úřadu pro ochranu osobních údajů a bývalý radní pro kulturu, církve a cestovní ruch hl. města Prahy Igor Němec (ODS) hovořit o příčinách a řešení problémů s uložením ostatků německých vojáků v Ústí nad Labem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).