Hlavní navigace

Hosté pořadu Otázky Václava Moravce – neděle 26. srpna 2007

[Tisková zpráva] Hlavní hosté první části diskusního pořadu Otázky Václava Moravce, vysílaného v neděli 26. srpna na ČT1 a ČT24 od 12.00 do 13.00 hod., předseda ČSSD Jiří Paroubek a místopředseda vlády, ministr pro místní rozvoj a předseda KDU-ČSL Jiří Čunek budou spolu s dalšími hosty - náčelníkem generálního štábu Armády ČR Vlastimilem Pickem, analytikem Vídeňského institutu pro mezinárodní hospodářská srovnávání Petrem Havlíkem a ředitelkou odboru bezpečnostní politiky Ministerstva zahraničních věcí ČR Veronikou Kuchyňovou Šmigolovou - diskutovat o těchto tématech: reforma veřejných financí, koaliční spory a loajalita poslanců, vojensko-ekonomická mise do Afghánistánu, americký radar v Brdech, situace v české justici a čerpání evropských fondů.

Sdílet

Ve druhé části Otázek Václava Moravce, vysílané na ČT24 od 13.05 do 14.00 hod., bude debata z první hodiny pokračovat. V další části pořadu pohovoří náčelník generálního štábu Armády ČR Vlastimil Picek o jednání naší delegace v Moskvě, o vojensko-ekonomické misi do Afghánistánu a přezbrojování české armády.

V závěrečné části pořadu bude Václav Moravec diskutovat s prezidentem Hospodářské komory Jaromírem Drábkem a velvyslancem ČR pro Pákistánskou islámskou republiku a Afghánskou islámskou republiku Alexandrem Langerem o hospodářské a politické situaci a možnostech uplatnění českých podnikatelů v Afghánistánu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).