Hlavní navigace

Hosté pořadu Otázky Václava Moravce – neděle 28. října 2007

Sdílet

Hlavní hosté první části diskusního pořadu Otázky Václava Moravce, vysílaného v neděli 28. října na ČT1 a ČT24 od 12.30 do 13.30 hod., místopředseda vlády a předseda Strany zelených Martin Bursík a předseda ČSSD Jiří Paroubek, budou spolu s dalšími hosty, náčelníkem generálního štábu Armády ČR Vlastimilem Pickem, ekonomem a odborným konzultantem Vladimírem Dlouhým a programovým ředitelem Hnutí Duha Vojtěchem Koteckým, debatovat na tato témata: reforma veřejných financí, ústavní stížnost ČSSD, ekologická reforma, dopady na ceny a životní úroveň; energetická politika státu; radar v Brdech; čerpání evropských fondů; česká zahraniční politika; české vojenské mise; transformace české armády; výběr prezidentských kandidátů; personální situace ve vládě; pochod extrémistů na výročí křišťálové noci a další aktuální témata.

Ve druhé části Otázek Václava Moravce, vysílané na ČT24 od 13.35 do 15.00 hod., bude debata z první hodiny pokračovat.

S hlavním hostem další části pořadu, policejním prezidentem Oldřichem Martinů, bude moderátor diskutovat o současné situaci a reformě Policie ČR a o odchodech špičkových policistů.

Hlavní host závěrečné části pořadu, náčelník generálního štábu Armády ČR Vlastimil Picek, bude s Václavem Moravcem debatovat o reformě Armády ČR.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).