Hlavní navigace

Hosté pořadu Otázky Václava Moravce – 12. února 2006

[Tisková zpráva] Hlavními hosty první části diskusního pořadu Otázky Václava Moravce vysílaného v neděli 12. února od 12.00 hod. do 13.00 hod. na ČT1 a ČT24 budou ministr vnitra Vlády ČR František Bublan a místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a ODS, stínový ministr vnitra Ivan Langer (ODS).

Sdílet

Dalšími hosty budou poslanec, místopředseda Výboru pro obranu a bezpečnost Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Miloš Titz (ČSSD) a zástupce ředitele Úřadu služby kriminální policie a vyšetřování Policejního prezidia plk. Jan Chmelík.

Václav Moravec s nimi bude hovořit o následujících tématech: situace v NBÚ a rezignace ředitele Mareše; vyšetřování vraždy podnikatele Mrázka a případu Krejčíř; využívání a zneužívání odposlechů; činnost Inspekce ministerstva vnitra; karikatury Mohameda, reakce muslimů versus svoboda slova, případná bezpečnostní opatření v Čechách a na zastupitelských úřadech; závěry zprávy ombudsmana k průběhu zásahu na CzechTek; boj proti korupci, stav české policie a její reformy.

V druhé části Otázek Václava Moravce vysílané od 13 hod. do 14 hod. na ČT 24 vystoupí náměstek ministryně informatiky Pavel Kolář, poslanec a člen Podvýboru pro mediální legislativu a místopředseda Stálé komise pro sdělovací prostředky Ladislav Skopal (ČSSD), předseda Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Petr Pospíchal a předseda představenstva Czech Digital Group Leoš Pohl.

Tématem jejich diskuze bude digitální vysílání v ČR a zákon o provozování rozhlasového a televizního vysílání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).