Hlavní navigace

Hosté pořadu Otázky Václava Moravce - neděle 1. dubna 2007

[Tisková zpráva] Hlavními hosty první části diskusního pořadu Otázky Václava Moravce vysílaného v neděli 1. dubna na ČT1 a ČT24 od 12.00 do 13.00 hod. budou první místopředseda ČMFS a manažer reprezentačního mužstva Vlastimil Košťál a psychiatr Cyril Höschl.

Sdílet

Tématem jejich debaty bude místo fotbalu v dnešní společnosti; vliv chování sportovců na veřejnost; sportovec gladiátor?; fotbal jako zrcadlo společnosti a momentální situace národního fotbalového mužstva.

Hlavními hosty druhé části budou ministr vnitra Ivan Langer (ODS) a bývalý a stínový ministr vnitra František Bublan (ČSSD). Diskutovat budou na téma: situace v policii po rezignaci policejního prezidenta; reforma policie; úniky informací; vyšetřování tzv. Kubiceho zprávy a další aktuální odborné i politické otázky.

Ve druhé části Otázek Václava Moravce vysílané na ČT24 od 13.05 do 14.00 hod. bude tato debata pokračovat.

Hosté další části pořadu – ministryně školství Dana Kuchtová (1. místopřed­sedkyně Strany zelených), ministr průmyslu a obchodu Martin Říman (ODS) a prezident Svazu průmyslu a obchodu Jaroslav Míl – budou s Václavem Moravcem debatovat na téma snížení množství emisních povolenek Evropskou komisí, vliv na životní a podnikatelské prostředí a eventuální reakce ČR.