Hlavní navigace

Hosté pořadu Otázky Václava Moravce - neděle 11. března 2007

[Tisková zpráva] Hlavními hosty první části diskusního pořadu Otázky Václava Moravce vysílaného v neděli 11. března na ČT1 a ČT24 od 12.00 do 13.00 hod. budou místopředseda vlády Jiří Čunek (předseda KDU-ČSL) a poslanec Jiří Paroubek (předseda ČSSD). Tématem jejich diskuse budou kromě aktuálních politických událostí vládní sociální, ekonomické a zdravotnické reformy, škrty v rozpočtu a alternativní návrhy ČSSD; dále postoje k senátnímu návrhu na omezení imunity zákonodárců, vyšetřování případů korupce v politice a situace uvnitř politických stran. Václava Moravce bude zajímat také postoj hostů k vývoji kolem vlastnictví katedrály sv. Víta a jejich názory na současný stav vyjednávání s majiteli domů.

Sdílet

Ve druhé části Otázek Václava Moravce vysílané na ČT24 od 13.05 do 14.00 hod. bude tato debata pokračovat.

Hosté další části pořadu, ředitel JE Temelín Vladimír Hlavinka a předsedkyně SÚJB Dana Drábová, pohovoří o bezpečnostních problémech JE Temelín a rozvoji jaderné energetiky v ČR a EU.

V poslední části relace budou generální ředitel Národní knihovny ČR Vlastimil Ježek, generální ředitel Národní galerie Milan Knížák a historik architektury Zdeněk Lukeš diskutovat o stavbě nové budovy Národní knihovny.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).