Hlavní navigace

Hosté pořadu Otázky Václava Moravce – neděle 15. července 2007

Sdílet

Hlavní hosté první části diskusního pořadu Otázky Václava Moravce, vysílaného v neděli 15. července na ČT1 a ČT24 od 12.00 do 13.00 hod., místopředseda vlády, ministr práce a sociálních věcí a místopředseda ODS Petr Nečas a předseda poslaneckého klubu KSČM Pavel Kováčik budou spolu s dalšími hosty - prezidentem Asociace penzijních fondů Jiřím Rusnokem, ekonomem Vladimírem Bezděkem, předsedou Soudcovské unie Jaromírem Jirsou a politikem a eventuálním kandidátem na prezidenta ČR Jiřím Dienstbierem - debatovat na tato témata: důchodová reforma, debata o změnách v pravidlech penzijního připojištění, blížící se prezidentské volby, změny v systému péče o ohrožené děti, reforma veřejných financí, možné změny při projednávání v parlamentních výborech, sociální dopady reformy, změny v Zákoníku práce.

Ve druhé části Otázek Václava Moravce, vysílané na ČT24 od 13.05 do 14.00 hod., bude debata z první hodiny pokračovat.

S hostem další části pořadu politikem Jiřím Dienstbierem bude Václav Moravec diskutovat na téma prezidentské volby v roce 2008.

Tématy diskuse poslední části pořadu s bývalým ředitelem Vojenského zpravodajství Miroslavem Krejčíkem budou příčiny personální změny ve vedení Vojenského zpravodajství, Krejčíkovo angažmá pro ČSSD a reforma tajných služeb.