Hlavní navigace

Hosté pořadu Otázky Václava Moravce – neděle 17. září 2006

[Tisková zpráva] Hlavními hosty první části diskusního pořadu Otázky Václava Moravce vysílaného v neděli 17. září od 12.00 do 13.00 hod. na ČT1 a ČT24 budou ministr financí vlády ČR Vlastimil Tlustý (ODS) a stínový ministr financí Bohumil Sobotka (první místopředseda ČSSD). Telemostem se k nim připojí generální ředitel ČKA Zdeněk Čáp, poslanec PS PČR Miroslav Kalousek (KDU-ČSL) a poslanec PS PČR Jiří Dolejš (místopředseda KSČM).

Sdílet

Jejich debata se kromě aktuální politické situace zaměří na tato témata: eventuální změny ústavy a cesta k mimořádným volbám; příprava státního rozpočtu na rok 2007, stav státního rozpočtu v letošním roce a příprava na přijetí eura; vyšetřování privatizace Unipetrolu, stanovisko k arbitrážnímu řízení s Nomurou a ustavení sněmovní vyšetřovací komise na ČKA.

Ve druhé části Otázek Václava Moravce vysílané od 13.05 do 14.00 hod. na ČT24 bude tato debata pokračovat.

Později budou předseda RRTV Václav Žák, poslanec PS PČR Petr Pleva (ODS), generální ředitel TV Nova Petr Dvořák a generální ředitel Febio TV Richard Rybníček diskutovat o stavu a prognóze digitalizace v ČR po posledních soudních rozhodnutích, o vlivu na reklamní trh a postavení současných vysílatelů.