Hlavní navigace

Hosté pořadu Otázky Václava Moravce – neděle 18. února 2007

[Tisková zpráva] Hlavními hosty první části diskusního pořadu Otázky Václava Moravce, vysílaného v neděli 18. února na ČT1 a ČT24 od 12.00 do 13.00 hod., budou ministr vnitra Ivan Langer (místopředseda ODS) a stínový ministr vnitra František Bublan (ČSSD). Připojí se k nim místopředseda vlády Martin Bursík (předseda Strany zelených), Lubomír Zaorálek (místopředseda ČSSD), Nejvyšší státní zástupkyně Renáta Vesecká a velvyslanec ČR při NATO Štefan Füle.

Sdílet

Tématem jejich diskuse bude kromě sjezdu Strany zelených a postoje k umístění americké radarové stanice v ČR především reforma policie, služební zákon, zpřístupnění archivů STB, „lustrační“ prověrky policejních funkcionářů, stav vyšetřování velkých kauz a stav na Inspekci ministra vnitra.

Ve druhé části Otázek Václava Moravce vysílané na ČT24 od 13.05 do 14.00 hod. bude tato debata pokračovat.

V další části pořadu bude hlavním hostem Nejvyšší státní zástupkyně Renáta Vesecká hovořit o současné situaci v resortu a personálních změnách v něm.

Později bude Václav Moravec diskutovat s advokátkou Klárou Veselou-Samkovou a náměstkem ministra pro místní rozvoj Miroslavem Kalousem na téma žalob majitelů domů na český stát ve Štrasburku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).