Hlavní navigace

Hosté pořadu Otázky Václava Moravce – neděle 3. června 2007

[Tisková zpráva] Hlavním hostem první části diskusního pořadu Otázky Václava Moravce, vysílaného v neděli 3. června na ČT1 a ČT24 od 12.00 do 13.00 hod. bude předseda vlády ČR Mirek Topolánek (předseda ODS). S Václavem Moravcem bude diskutovat na tato témata: návštěva amerického prezidenta George W. Bushe v Praze, postoj Ruska k umístění americké radarové stanice ve střední Evropě, úsilí o rušení víz do USA a budoucnost evropské ústavní smlouvy.

Sdílet

Hosté další části první hodiny pořadu, ministr dopravy Aleš Řebíček (ODS), brněnský primátor a dopravní expert strany Roman Onderka (ČSSD), předseda Asociace krajů a hejtman Moravskoslezského kraje Evžen Tošenovský (ODS) a generální ředitel Kapsch ČR Karel Feix, budou diskutovat o druhé etapě zavádění mýta v ČR, o další výstavbě dálnic a silnic a zdražení dálničních známek, o podpoře železniční dopravy a transformaci ČD. Řeč bude také o roční zkušenosti s novým silničním zákonem a bodovým systémem.

Ve druhé části Otázek Václava Moravce, vysílané na ČT24 od 13.05 do 14.00 hod. bude debata z první hodiny pokračovat.

Hosté poslední části pořadu armádní generál ve výslužbě, bývalý ministr obrany Miroslav Vacek a mluvčí Vojenského zpravodajství Ladislav Šticha budou hovořit o nově zveřejněných informacích ze zpravodajských archivů a o jejich vlivu na provedené lustrace a bezpečnostní prověrky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).