Hlavní navigace

Hosté Profilu Dobrého rána s ČT ve dnech 2. – 6. dubna 2007

[Tisková zpráva] Ondřej Černý, ředitel Národního divadla v Praze, Vojtěch Sedláček, nositel titulu Sociálně prospěšný podnikatel za rok 2006, poslanec a bývalý ministr financí Vlastimil Tlustý, ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil a biskup Václav Malý, přijali pozvání České televize a budou exkluzivními hosty Profilu v Dobrém ránu s ČT, vysílaného vždy v 07.18 hod.

Sdílet

Ondřej Černý, ředitel Národního divadla, bude hovořit tom, jak by se mělo profilovat Národní divadlo v 21. století a jak se má řešit jeho financování, v pondělí 2. dubna, v den, kdy se ujme své funkce.

Vojtěch Sedláček, nositel titulu Sociálně prospěšný podnikatel za rok 2006, bude na otázku, jak plánované ekonomické a daňové reformy ovlivní podnikatelské prostředí, odpovídat v úterý 3. dubna.

Vlastimil Tlustý, poslanec a bývalý ministr financí, s nímž budou moderátoři hovořit na téma, zda budou navržené ekonomické reformy pro stabilitu státního rozpočtu dostatečné a umožní v dohledné době přijetí eura, přijde do studia ve středu 4. dubna.

Jiří Pospíšil, ministr spravedlnosti, bude hostem Profilu ve čtvrtek 5. dubna a tématem rozhovoru bude, kdy se dají čekat výsledky reformy justice a zda se tím zrychlí práce soudů.

Biskup Václav Malý přijal pozvání do Dobrého rána v pátek 6. dubna a bude se zamýšlet nad tématem: Změní se katolická církev po odchodu kardinála Miloslava Vlka? Měla by se důsledně prověřovat minulost církevních hodnostářů?

Více informací: http://www.ces­katelevize.cz/do­brerano

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).