Hlavní navigace

Hosting za pakatel, stránky za hubičku

[Tisková zpráva]

Sdílet

Hosting za pakatel, stránky za hubičku

Praha, 11.května 2004 – GLOBE INTERNET, provozovatel hostingové služby HOSTING.CZ, nabízí výrobu levných avšak profesionálních prezentací pro menší a střední klientelu.

GLOBE INTERNET spustila v rámci nabídky HOSTING.CZ službu „Levný web“, jejímž cílem je uspokojit poptávku široké skupiny menší a středně velké klientely, která touží po profesionálně vytvořené prezentaci s minimálními náklady a se zárukami, jež může poskytnout pouze velká a stabilní společnost. Nabídka služby se nachází na intuitivní adrese http://levnyweb­.hosting.cz.

Nyní mají zákazníci GLOBE INTERNET možnost využít nabídky produktů MINIWEB za 1.990,– respektive MIDIWEB za 4.990,–. Oba modely mají přednastavené parametry týkající se maximálního počtu stránek či grafických prvků, splňují však všechny požadavky na vzhled profesionální prezentace malého či středního obchodníka. Výroba tohoto typu prezentace je garantována do několika pracovních dnů. Podklady předává zákazník pohodlně e-mailem, faxem nebo poštou. Služba „Levný web“ nabízí zákazníkům pochopitelně i pravidelnou údržbu respektive aktualizaci stránek dle jejich potřeb.

Služba „Levný web“ je typicky určena pro všechny, kteří dosud váhali s pořízením webové prezentace z důvodu přílišné složitosti takového kroku, ať už se jednalo o grafické řešení, zajištění správy a pravidelné aktualizace prezentace nebo z důvodu finanční náročnosti.

Společnost GLOBE INTERNET se zaváděním podobných služeb snaží vyjít vstříc zájemcům i stávajícím uživatelům webhostingu, kteří nehledají jen prostou službu umístění stránek, ale očekávají vysoký standard služeb s přidanou hodnotou.

Kontaktní informace:
Karel Umlauf
Výkonný ředitel
Tel.: 235 365 000
umlauf.karel@glo­be.cz

Alena Procházková
PR manažer
Tel.: 235 365 000
pr@globe.cz

O společnosti GLOBE INTERNET:

GLOBE INTERNET, s.r.o. vznikla v roce 1997. Vedle vývoje a designu aplikací pro internet v rámci služby GLOBEDESIGN.CZ nabízí společnost registrace internetových domén prostřednictvím doménového portálu DOMENY.CZ a provozuje více než 20.000 interne­tových serverů v rámci služby SERVERY.CZ. Firma zaměstnává 70 stálých pracovníků a v roce 2003 dosáhla obratu přes 70 miliónů Kč. Více info na http://presskit­.globe.cz.