Hlavní navigace

Hostingové programy Ignumu povyrostly

[Tisková zpráva]

Sdílet

Hostingové programy Ignumu povyrostly

Praha, 20. 8. 2004 – Nároky provozovatelů internetových stránek na webhosting neustále rostou. Nová nabídka Ignumu by měla vyhovět všem technologickým požadavkům, navíc přináší zákazníkům vylepšené parametry při zachování ceny.

Změny v nabídce virtuálních serverů se týkají především velikosti využitelného prostoru. Již v základní variantě Fast! za 150 Kč měsíčně dostane zákazník 150 MB diskového prostoru namísto původních 50 megabajtů. Spolu s 10 účty elektronické pošty a podporou PHP skriptů je tento program nejdostupnějším řešením pro provoz statických i dynamických stránek. Provoz databází je možný v rámci programu Complete, který nabízel původně 350 MB. Nyní mohou zákazníci využít 600 MB místa na disku a dále například podporu ASP a PHP skriptů a databází MS Access a MySQL.

Pro nejnáročnější zákazníky jsou určeny programy Expert za 550 Kč a Enterprise za 890 Kč měsíčně. Expert nabízel dříve 600 MB a Enterprise 1200 MB diskového prostoru. Současná nabídka umožňuje uložení plných 1200 MB, resp. 2400 MB. Tyto hodnoty jsou plně dostačující například pro rozsáhlé internetové fotogalerie či robustní webové firemní aplikace. K dispozici jsou opět skriptování ASP/ASP.NET a PHP a výkonné databázové technologie MS SQL, MySQL a PostgreSQL. Součástí obou zmíněných programů je také možnost zabezpečení protokolem SSL nebo detailní grafické statistiky návštěvnosti.

Samotný pronájem na serverech www.ignum.cz však nemusí stačit. Proto nabídku pronájmů webového prostoru doplňuje nabídka aplikací. Obchodníkům pomůže pronájem elektronického obchodu, internetovým vývojářům zase poslouží široká paleta ASP komponent a on-line nástroj pro automatické spouštění skriptů.

Společnost Ignum s.r.o. (www.ignum.cz) poskytuje profesionální hostingové služby od roku 1998. V současnosti hostuje přibližně 8 tisíc virtuálních serverů a patří mezi přední české společnosti nabízející registraci domén, virtuální hosting, dedikovaný hosting a server-hosting včetně aplikačních služeb.

Kontakt:

Marek Kuchler, IGNUM s.r.o.
E-mail: marek.kuchler@ig­num.cz
Internet: http://press.ig­num.cz