Hlavní navigace

Hotel.cz: Rezervace ubytování nyní i v mobilu

[Tisková zpráva] Společnost HOTEL.CZ a.s. připravila pro své zákazníky nový způsob objednávání ubytování. Na adrese http://m.hotel.cz najdou zákazníci zjednodušenou verzi portálu Hotel.cz, optimalizovanou pro mobilní telefony. Mobilní verze portálu zobrazuje informace o hotelu a obsazenosti, cenách i recenze již ubytovaných hostů.

Sdílet

Nová aplikace umožňuje využít GPS funkci moderních mobilních telefonů a vyhledat nejbližší hotely podle aktuální polohy uživatele. „Pomocí upraveného formuláře je možné vybrané ubytování okamžitě rezervovat,“ říká Jan Davídek, výkonný ředitel společnosti Hotel.cz a dodává: „Do budoucna připravujeme další funkce, např. zobrazení hotelu na mapě, vyhledání restaurací v okolí apod.“

O společnosti Hotel.cz:
Společnost HOTEL.CZ, a.s. provozuje portály www.hotel.cz, www.turistik.cz, www.spa.cz a www.hory.cz a řadí se mezi přední české internetové portály zaměřené na ubytování. Hotel.cz je společným projektem společnosti MITON CZ, s.r.o. a nákupní galerie Aukro.cz. Dlouhodobým cílem společnosti je poskytovat klientům kvalitní zákaznickou podporu a širokou nabídku různých typů ubytování nejen v České republice.