Hlavní navigace

Hotel Paradise: První vyvolení se stěhují do ráje

[Tisková zpráva] Vítejte v ráji! Už 5. března začíná na Prima love jedno velké dobrodružství pro deset krásných mladých lidí – pět dívek a pět chlapců. Ti se poprvé poznají a stráví společnou noc v jednom z nejluxusnějších hotelů v Dominikánské republice. A nebudou sami – již v tuto noc jejich idylku naruší příchod single soutěžící. Nová, celosvětově úspěšná show je tady! Nikdy ale nevíte, co se může stát v ráji a kdy se ráj promění v peklo...

Sdílet

V prvním díle budou mít hlavní slovo holky – ony si budou moci vylosovat, v jakém pořadí si vyberou partnera a zároveň v jakém pokoji s ním budou bydlet. V Hotelu Paradise se dá totiž přežít pouze v páru. A to s sebou přináší kromě sympatií i taktizování, intriky, hádky a ostré lokty. V sázce však není jen přežití, ale i výhra 50 tisíc eur, což je víc než million korun. Je proto hodně důležité zvážit, koho si dívky pustí k tělu, komu budou důvěřovat a koho se naopak budou chtít zbavit.

A to ještě netuší, že je tento večer čeká poněkud nemilé překvapení – single soutěžící bude mít kluky na nějakou dobu pouze sama pro sebe. Jak to ostatní dívky snesou? Zapracuje žárlivost a nejistota? Tato žhavá kandidátka bude mít totiž celý týden imunitu a je hlavně na ní, zda a kterého z kluků okouzlí. A že na to má prostředků opravdu hodně!

Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1000 m2. Přípravné práce na show trvaly vice než tři měsíce a štáb se skládá ze 60 lidí. Celkem bude hotel snímat více než 40 kamer včetně 9 s nočním viděním. Technici po celém hotelu položili přes 17 kilometrů kabelů. Zatím se muselo koupit více jak 100 letenek a toto číslo ještě není finální. Pokud vás tento luxusní komplex zaujal a chtěli byste být jeho majiteli, připravte si 12, 5 milionu dolarů.

Nenechte si ujít první díl, ve kterém se vám všichni představí, rozjedou svou cestu za vítězstvím a navážou první romantické a vášnivé vztahy. Již 5. března ve 22.15 na Prima love.