Hlavní navigace

Hotel Selector přichází

[Tisková zpráva] Profesionální vyhledávač výrobků a služeb WLW připravuje ke spuštění do ostrého provozu novou, v Evropě zatím ojedinělou službu – WLW Hotel Selector. Jde o vyspělý nástroj pro výběr ubytovacího zařízení podle několika desítek preferenčního kritérií. Zdá se, že tato služba vytvoří nový standard v oblasti internetového vyhledávání.

Sdílet

WLW Hotel Selector je nástroj, který umožní svým uživatelům vytvořit precizní profil pro přesný výběr ubytovacího zařízení. Logistika vyhledávání je zcela podřízena přáním a potřebám uživatelů. Jeho ovládání je navíc velmi jednoduché a intuitivní, takže ho budou moci efektivně ovládat i méně zkušení internetoví uživatelé.

Mezi hlavní výhody našeho Hotel Selectoru bezpochyby patří možnost vyhledá ubytovacího zařízení podle vlastních preferencí každého uživatele,“ popisuje novou službu František Grunt, marketingový ředitel společnosti WLW pro Českou a Slovenskou republiku. „Kromě jednoduchosti a zároveň přesnosti vlastního procesu výběru musím zmínit ještě opravdu unikátní šíři výstupních informací, které uživatel o každém zařízení získá,“ dodává Grunt.

Hotel Selector je nyní v poslední fázi svého testování na skupině několika set vybraných ubytovacích zařízení. Do ostrého provozu by měl být spuštěn v prvních dnech měsíce června letošního roku.