Hlavní navigace

Hotel Selector spuštěn

[Tisková zpráva] Profesionální vyhledávač výrobků a služeb WLW spustil na adrese www.hotelselector.cz do ostrého provozu svůj nový produkt – internetový vyhledávač ubytovacích zařízení s názvem WLW Hotel Selector. Podle všeho se jedná o v Evropě zatím ojedinělou službu, která umožňuje vyhledání a výběr hotelu či penzionu podle více než stovky uživatelem zadaných kritérií.

Sdílet

„Abyste mohli začít, vytvoříte si pomocí 3 jednoduchých kroků svůj profil,“ praví se hned na úvodní stránce internetové aplikace WLW Hotel Selector. Prvním krokem uživatele je výběr účelu pobytu. Nabízeno je 6 základních možností, např. služební cesty, sportovní aktivity, rodinná dovolená či relaxační pobyty. V další fázi je možné zadat požadovanou lokalitu a určit preferovanou cenovou hladinu. Nastavení profilu je dokončeno ve chvíli, kdy uživatel zadá své požadavky na poskytované služby. Těch je pomocí piktogramů nabízeno 30, za zmínku stojí jak služby běžné (např. minibar, televize či půjčovna kol), tak i vlastnosti destinace, na kterých často výběr ubytovacího zařízení záleží nejvíc – vzdálenost od letiště, délka trasy do nejbližšího města či bezbariérový přístup.

Po nastavení profilu uživatele dojde k prvnímu výběru ubytovacích destinací v pořadí určeném jednotlivými částmi nastavení a uživatelských preferencí. U jednotlivých vyhledaných výsledků je navíc uvedeno, na kolik procent se nabízené služby a specifika shodují s požadavky uvedenými v uživatelském profilu.

Opravdovou lahůdkou je pokročilé vyhledávání, ve kterém je uživateli nabízeno ještě dalších více než 100 podkritérií, jejichž preference je možné ovládat pomocí posuvníků. Při jakékoli změně preferencí vybrané kategorie dochází okamžitě k přepočítání a tedy i změně pořadí jednotlivých nalezených zařízení. Uživatel má mimo jiné k dispozici nápovědu, která jej provází všemi kroky registrace, tvorby osobního profilu i samotným procesem vyhledávání.

„Já osobně nahlížím na WLW Hotel Selector nejen jako na unikátní vyhledávací aplikaci, ale tak trochu také jako na hračku. Vše se mění jakoukoli změnou mého rozhodnutí, každá úprava mých požadavků přináší okamžité úpravy výsledků,“ sděluje své pocity František Grunt, marketingový ředitel WLW. Výsledky hledání jsou zobrazeny přehledně, podrobné informace o ubytovacím zařízení nabízejí kompletní přehled služeb, všechny kontaktní informace včetně ICQ a Skype adres, fotogalerii i stručné představení hotelu formou krátkého textu.

V současnosti je na www.hotelselec­tor.cz registrováno cca 600 ubytovacích zařízení. „Snahou je, aby přibývalo několik desítek dalších každý týden, do konce roku bychom chtěli nabízet služby zhruba 2 000 hotelů a penzionů,“ dodává Grunt.