Hlavní navigace

Hotel Selector v novém

[Tisková zpráva] WLW spustilo novou verzi vyhledávače ubytovacích zařízení Hotel Selector s mnohými zlepšeními. Veškeré změny byly vytvořeny na základě poznatků a připomínek uživatelů i klientů vyhledávače. Došlo nejen k drobným změnám grafiky, ale i funkcionality celého systému, který nyní pružněji reaguje na požadavky uživatelů a mnohá vylepšení se dotýkají i prezentujících se firem.

Sdílet

Uživatelé ocení zejména rychlejší práci s vyhledávačem. Základní předvolby a region si uživatel vybírá na jedné obrazovce, nově je možné vyhledávat i podle turistických oblastí. Přidání či změna kritérií je také snazší než dříve. Spolu se zrychlením systému to znamená jediné – uživatel se dostane k relevantním výsledkům rychleji než dosud.

Ve výsledcích na první pohled zaujme celkově přehlednější grafika. Ubytovací zařízení jsou nově řazena vedle sebe, uživatel tak má větší výběr a zároveň na první pohled vidí, který z hotelů či penzionů splňuje jím zadaná kritéria. Mezi další změny, které uživatelům usnadní práci, patří tisk výsledků vyhledávání i detailů jednotlivých hotelů, přehledná nápověda a mnohá další drobná vylepšení.

Nová verze přináší výhody i pro prezentovaná ubytovací zařízení – detail firmy je přehledněji zpracován, nabízí fotogalerii hotelu a také přímý odkaz na domovské stránky. Nově jsou také vybrané hotely prezentovány na straně výsledků vyhledávání v sekci doporučujeme. „Věříme, že popsané změny dále usnadní používání WLW Hotel Selectoru a přispějí k atraktivnosti zápisů prezentovaných hotelů, penzionů a dalších ubytovacích zařízení,“ říká František Grunt, marketingový ředitel WLW.

Hotel Selector byl spuštěn v dubnu 2007 na adrese www.hotelselec­tor.cz a nabízí uživatelům možnost vyhledat hotel nebo penzion přesně podle jejich potřeb a požadavků. Každý uživatel si vytváří vlastní profil, podle kterého mu systém vybere ubytovací zařízení, které nejvíce vyhovuje zadaným kritériím. V databázi je více 1500 hotelů a penzionů z České republiky a Slovenska. V prosinci 2007 byl Hotel Selector oceněn cenou IEA 2007 v kategorii Malé invenční projekty. Návštěvnost vyhledávače je zhruba 10 000 uživatelů měsíčně.

WLW – přední evropský internetový B2B vyhledávač. Základem fungování WLW je poskytování přesných, jasně strukturovaných, ověřených a aktuálních informací o firmách na B2B trhu, a to podle definovaných klíčových slov a oborů podnikání. WLW působí na českém trhu od roku 1995, jeho historie však sahá až do roku 1932, kdy začala společnost Wer Liefert Was? v Německu poskytovat specializované obchodní a kontaktní informace o firmách na průmyslovém trhu. Pražská pobočka společnosti má na starosti obchod a marketing pro Čechy a Slovensko, sesterské společnosti fungují ještě v Rakousku, Švýcarsku a Chorvatsku.