Hlavní navigace

Hotely v pražském kongresovém centru U Hájků vybaveny 26" monitory iiyama v průběhu jednoho týdne

[Tisková zpráva] Ostrava, 22. 4. 2009 – Expresní dodávku více než stovky velkých 26" LCD monitorů světoznámé značky iiyama v průběhu jednoho týdne zajistil druhý největší distributor IT v České republice, společnost AT Computers. Hotely v novém pražském kongresovém centru U Hájků vybavila celkem 105 obrazovkami firma RLC Praha, která se orientuje na dodávku a zajištění provozu systémů komunikační infrastruktury se speciálním zaměřením na optické spoje. RLC zvolila panely iiyama, které v České republice výhradně distribuuje AT Computers, pro jejich jedinečnou kvalitu a vynikající poměr cena/výkon.

Sdílet

Společnost AT Computers dokázala nezvykle rychle reagovat na požadavek dodat do právě otevíraných hotelů 987 Soho Hotel a Da Vinci Suites, které jsou součástí komplexu U Hájků, velké 26“ LCD monitory. Jako nejvhodnější byly vybrány monitory iiyama Prolite E2607WS, špičkové obrazovky na bázi TN panelů. Cílem bylo zvolit také technické rešení, které by podtrhlo ambici hotelů poskytovat vysoce kvalitní servis a služby svým hostům. Spokojenost s dodávkou ze strany AT Computers byla natolik velká, že se v současnosti jedná o dodatečném dodání dalších 300 ks těchto monitorů pro kompletní řešení potřeb hotelů.

Panel iiyama ProLite E2607WS je špičkový LCD monitor vyznačující se nejen atraktivním designem, ale i použitými technologiemi. Nativní rozlišení tohoto modelu je 1920×1200 (2,3 megapixelů), čas odezvy dosahuje necelých 2 ms, jas je 300 cd/m² a dynamický kontrast má hodnotu 4000:1. Monitor je vybaven třemi vstupy signálu – analogovým vstupem D-Sub a digitálními DVI-D a HDMI (shodné se standardem HDCP). Dva integrované 5 W stereo reproduktory jsou dostačující náhradou za stolní reproduktory.

ProLite E2607WS je vybaven funkcí Opticolor, která optimalizuje úroveň kontrastu a jasu a upravuje barvy pro pět předdefinovaných pracovních režimů – Filmy, Hry, Fotografie, Text a Standard. Využitím technologií Overdrive, ACR (Advanced Contrast Ratio) a HDCP si uživatel může dopřát obraz ve Full HD rozlišení se systémem kontrastu zvýrazňujícím černou barvu, která se dokonale osvědčí při sledování filmů HDTV nebo u her nové generace.

O společnosti RLC Praha
RLC Praha je středně velkou ryze českou firmou působící na trhu komunikačních technologií. Společnost byla založena v roce 1993. Převážná většina vyráběných a dodávaných produktů a služeb míří k tuzemským zákazníkům, dílčí obchodní aktivity orientuje společnost také do států EU a východní Evropy.

O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,0 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na: www.atcomp.cz.