Hlavní navigace

HP a ATComputers spustily serverový konfigurátor

[Tisková zpráva] Ostrava, 16. 11. 2006 – Společnosti Hewlett-Packard a ATComputers v minulém týdnu spustily službu HP serverový TopConfig, která nabízí snadnou konfiguraci počítačového serveru podle přání zákazníka prostřednictvím internetu. Nová služba tak rozšířila stávající možnost konfigurování osobních počítačů HP u společnosti ATComputers o další segment. Konfigurátor najdou zákazníci na adrese www.atcomp.cz.

Sdílet

HP serverový TopConfigurátor je určen pro všechny zákazníky ATComputers, kterým nevyhovují standardní skladové konfigurace serverů a rádi by si je sestavili podle svých momentálních potřeb.

Pomocí HP serverového TopConfigu se postupuje při konfiguraci serveru komplexně – od výběru modelu, přes výběr šasi, backplanu, sběrnicového kitu, CPU, pamětí, HDD a dalších příslušeství až po možnost konfigurace RAID pole a on-line spare paměťové konfigurace. Celý server pak zákazník obdrží smontovaný, expresní dodávkou přímo z továrny, do 14 dnů.

Pro objednávku HP serveru u ATComputers tak dnes může zákazník využít několik možností:

  • Bohatý výběr skladových modelů (včetně výhodných GoldenOffer konfigurací) a příslušenství. Vše skladem, k okamžitému odběru.
  • Nabídku pomoci s navrhovanou konfigurací a cenové zvýhodnění při odběru celé konfigurace.
  • Možnost využití stávajícího ProLiant konfigurátoru (www.proliant.cz). V tomto případě je opět využíváno skladových zásob ATComputers a server může být druhý den u zákazníka.
  • Nově serverový TopConfig s konfigurací „na míru“.