Hlavní navigace

HP nabízí notebook s Windows pod 10 tisíc včetně DPH

[Tisková zpráva] PRAHA, 27. března - Společnost Hewlett-Packard nabízí vybavený notebook s legálním operačním systémem za 9 990 Kč včetně DPH. Notebook z řady HP 530 s objednacím číslem KQ630AA se v obchodní síti HP začal prodávat 25. 3. 2008.

Sdílet

"Rozhodli jsme se vyslyšet poptávku zákazníků po vybavených noteboocích v ceně do deseti tisíc včetně DPH. V souladu s naší dlouhodobou strategií nabízíme takový stroj společně s legálním operačním systémem. Konkrétně se jedná o Windows Vista Home,“uvedl ředitel Divize osobních počítačů, HP Česká republika, Miloslav Doubrava. Notebooky řady HP 530 získaly v odborných médiích řadu ocenění. Zejména za kvalitní zpracování a za dobrý poměr cena/výkon.

Notebook HP 530 v uvedené sestavě s 15.4-palcovým TFT monitorem přichází s procesorem Intel® Celeron® M 520, operační pamětí 1024 MB (s možností upgradu na dvojnásobek), pevným diskem 120 GB a optickou jednotkou DVD +/-RW.

Informaci doplňuje i Tomáš Koška, manažer divize Windows Client společnosti Microsoft: „Jsme rádi, že se na trhu konečně objevuje nabídka velmi levného notebooku s legálním operačním systémem Windows. Uživatelé, kteří si koupí počítač HP s operačním systémem, tak nemusí následně řešit, kde systém dodatečně koupit, doinstalovat ovladače zařízení a věnovat další úsilí jeho zprovoznění. Společnost HP nabízí i v tomto segmentu kompletní řešení a nenutí své zákazníky dodatečně řešit instalaci operačního systému. Navíc mají uživatelé jistotu, že jejich systém je legální a zákazník má i do budoucna přístup ke všem aktualizacím a vylepšením sytému Windows. “

Více informací o této obchodní nabídce najdete například zde: http://plus.mi­ronet.cz/akcni-nabidka-1–40

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).