Hlavní navigace

HP Photosmart A826 nejlepší v soutěži TIPA

[Tisková zpráva] PRAHA (Česká republika), 21. května - Společnost Hewlett Packard oznámila, že fototiskárna HP Photosmart A826 získala ocenění Best Small Format Photo Printer (Nejlepší maloformátová fototiskárna) v soutěži TIPA (Technical Image Press Association - www.tipa.com). Tyto ceny se obecně považují za Oskary v oboru digitálního fotografického průmyslu.

Sdílet

Se 17,7 cm velkým barevným displejem a svou unikátní podobou ’malé TV’ se HP Photosmart A826 odlišuje od svých konkurentů. Integrované čtečky karet akceptují všechny současné formáty dostupné na trhu, stačí vložit kartu a prohlédnout si fotografie přímo na displeji. Dotykový displej nahrazuje na nejmenší maloformátové tiskárně navigační tlačítka a všechny příkazy, jako výběr, tisk nebo zobrazení, probíhají pouze dotykem prstu na obrazovce nebo integrovanou tužkou. Se svým elegantním vzhledem a úhledným designem přináší Photosmart A826 tisk v perfektní kvalitě pro rodinné využití.

HP Photosmart A826 je ideálním pomocníkem pro ty, kdo chtějí prohlížet obrázky i jinak než z obrazovky počítače a vytisknout si je tam, kde právě fotí – třeba na horách nebo u moře – a domů si tak přivézt hotové album, případně obdarovat přátele společným obrázkem na památku. Umožňují to minimální rozměry i váha (263×244×275 mm a 2,63 kg), díky nimž se fotostudio stává dokonale mobilním. Z obrazovky lze přímo zadávat popisky k obrázkům, které tak získávají na nezaměnitelné osobitosti a originalitě.