Hlavní navigace

HP poprvé předvede aplikaci webOS určenou pro HP ePrint Enterprise

[Tisková zpráva] HP poprvé předvede aplikaci webOS určenou pro HP ePrint Enterprise

Sdílet

Co:  
Účastníci kongresu Mobile World získají možnost zúčastnit se prvního veřejného předvedení aplikace HP webOS, která je určena pro řešení HP ePrint Enterprise a HP ePrint Mobile Print Location.

Uživatelské roz­hraní  HP webOS s novými možnostmi tisku usnadňuje tisk emailových zpráv, prezentací a cestovních dokumentů na jakékoli tiskárně v podnikové síti nebo v tisíci lokalitách vybavených řešením HP ePrint Mobile Print1. Tato místa zahrnují veřejná tisková a kopírovací centra, hotely i letištní haly.

Kdo:

Účastníci kongresu Mobile World mohou zhlédnout kombinaci platformy HP webOS a HP ePrint Enterprise, která uživatelům nabízí snadný a bezpečný tisk ze svých chytrých telefonů a mobilních zařízení na bázi HP webOS.

Kdy:

14–17. února na kongresu Mobile World. Zjistěte, jak HP ePrint spolu s HP webOS pomáhá jednotlivcům i společnostem zůstat mobilní a produktivní díky tomu, že mohou tisknout právě tam, kde probíhají jejich obchodní aktivity.

Kde:

stánek HP – Hala 7, 7C37.

Tiskněte stejně mobilně, jako pracujete.

Čas, místo a způsob, jakým pracujeme, se mění. Hnací silou těchto změn jsou do značné míry stále dokonalejší mobilní zařízení využívající služeb cloudu a nabízející lidem možnosti komunikace a výpočetní techniky všude tam, kde mohou probíhat jejich obchodní aktivity.

Pouze společnost HP umožňuje podnikovým zákazníkům vytvoření tiskového ekosystému zajišťujícího tisk v kanceláři, na cestách i doma.