Hlavní navigace

HP přináší vánoční dárky v podobě stylových hi-tech „vychytávek“

[Tisková zpráva] PRAHA, 17. prosince 2010 – V tomto svátečním období přichází HP s nabídkou osobních počítačů, tiskáren a online řešení, která uspokojí každého zákazníka.

Sdílet

HP nabízí výrobky vybavené  pokročilými technologiemi, jako je 3D zobrazování nebo tisk z jakéhokoli mobilního zařízení pomocí unikátní technologie ePrint.

Vynikající techno­logie pro milovníky zábavy a hudby

Notebooky HP Envy s decentním designem a výkonným procesorem pro videa, grafiku a hry jsou dokonalou volbou pro ty, kteří hledají výkonný a elegantní počítač. Odolné, pečlivě zpracované a funkcemi nabité šasi je stylové a zároveň funkční. Model HP Envy 14 obsahuje originální Windows 7, až čtyřjádrový procesor Intel® a samostatnou grafickou kartu ATI Mobility RadeonTM HD 5650. Notebook HP Envy 17 s 17,3 palcovým displejem s technologií Ultra BrightView dostupným v rozlišení HD, Full HD i Full HD 3D obsahuje navíc 3D brýle, které poskytnou mimořádný prostorový zážitek. Elegantní tělo notebooků ENVY je vyrobeno z kovové slitiny s laserovou grafikou a jemnými detaily. Oba modely jsou zatím dostupné exkluzivně prostřednictvím spo­lečnosti Alza.cz za cenu 26 399 Kč s DPH (HP Envy 14) a 46 999 Kč s DPH (HP Envy 17).

Osobní počítače HP TouchSmart nabízejí díky poslední verzi software HP TouchSmart osobní, intuitivní zkušenost s výpočetní technikou. Touchsmart je vybaven zabudovanými dotykovými aplikacemi včetně sociálních sítí Twitter a Facebook.  Novým uživatelům TouchSmart jsou k dispozici ke stažení i hry, jako například R.U.S.E. – multidotyková strategická hra v reálném čase. Kromě toho umožňuje funkce HP LinkUp zákazníkům své osobní počítače TouchSmart používat k získání bezdrátového přístupu k obsahu a programům na svých noteboocích. Pomocí nového HP TouchSmart Center pak mohou uživatelé získat přístup k dalším aplikacím. Doporučená cena: 30 999 Kč s DPH.(2) 

Tisk z jakéhokoli mobilního zařízení pomocí unikátní technologie ePrint

HP Officejet Pro 8500A Plus e-All-in-One produkuje barevné dokumenty a marketingové materiály profesionální kvality při spotřebě energie a nákladech na stránku až o 50 % nižších než u konkurenčních laserových tiskáren(5) a až o 80 % menším objemu odpadu z obalů a spotřebních materiálů.(4) Balík komerčních aplikací tiskárny spolu s funkcí HP ePrint nabízí každé domácí kanceláři kombinaci rychlosti, kvality a nízkých nákladů. K dispozici za ceny od 8 390 Kč.(2)

Multifunkční tis­kárna HP Deskjet 3050 All-in-One je navržena s ohledem na životní prostředí. Obsahuje 35 % recyklovaných plastů a využívá originální inkoustové kazety HP s obsahem recyklovaných materiálů až do výše 70 %. Tato tiskárna splňující požadavky ENERGY STAR dále nabízí rychlé zapnutí a vypnutí a dodává se v opakovatelně použitelné přepravní brašně, což umožňuje další úspory energie, času a zdrojů. K dispozici za ceny od 1 989 Kč.(2)

V zájmu zajištění co nejlepší zkušenosti s tiskem pro zákazníky zajišťuje HP širokou nabídku originálních inkoustů HP a papírů optimalizovaných tak, aby na tiskárnách HP poskytovaly nejlepší možné výsledky. (6) 

Tenké a lehké notebooky pro mobilního uživatele

Pro akční uživatele, kteří požadují styl i výkon, nabízí HP ultrapřenosné notebooky za skvělou cenu.

Mezi nimi například notebooky HP Pavilion dv6 edice Rossignol určené pro milovníky zimních sportů. Spojením značek HP a Rossignol vznikla neobvyklá kolekce produktů určená těm, kteří chtějí vyjádřit smysl pro styl a neustále mít na dosah neomezenou digitální zábavu.  Edice obsahuje nevšední notebook Pavilion dv6 a barevně sladěný ochranný obal – to vše navrženo v designu dámských lyží Attraxion VIII Echo, nebo pánských Freeride S7.  Notebook určený pro muže – HP Pavilion dv6–3260ec (S7) a ženy – HP Pavilion dv6–3250ec (Attraction) se liší nejen designem, ale i konfiguracemi tak, aby lépe odrážely specifické požadavky uživatelů. Oba notebooky disponují obrazovkou s podsvícením LED, technologií BrightView a úhlopříčkou 15,6 ", která díky HD zajistí co nejlepší kvalitu zobrazení. Dostupné budou od ledna 2011 za prodejní cenu od 18 990 Kč s DPH. Více na www.hp.cz/ros­signol

HP Mini 210 je ideální doplněk osobního počítače nabízející možnost celodenní(7) práce, volitelné přehrávání videozáznamů ve vysokém rozlišení(3,8) a široké spektrum barevných možností tenkého provedení. Pro notebooky HP Mini je k dispozici široká nabídka vhodného příslušenství, jako je odolné neoprenové minipouzdro a myš. Doporučená cena: 9 990 Kč s DPH.

A v neposlední řadě HP Mini 100e je unikátní elektronická učební pomůcka určená pro žáky druhého stupně základních škol a víceletých gymnázií. Speciální školní edice malého netbooku s interaktivními učebnicemi je společným produktem společnosti HP a Nakladatelství Fraus. V ceně netbooku je kompletní licence pro dva po sobě jdoucí ročníky a rodiče sami mohou zvolit, kterou variantu svému dítěti aktivují. Netbook HP Mini 100e je navržen s důrazem na odolnost, atraktivní design, obsahuje silné panty z kovové slitiny a nárazu odolné šasi. Díky vysoké odolnosti netbooku, nízké váze pouhých 1,45 kg a dlouhé výdrži baterie je vhodný pro každodenní nošení do školy.

Cena celého kompletu je 8 990 Kč  včetně DPH. Objednat je možné na: http://www.ak­tovka21.cz/ nebo http://www.it­dnes.cz/
 

S HP si můžete vytvořit i dárek na míru v podobě fotoknihy HP Photobooks ze snímků z dovolené, fotokalendáře a plakáty, to vše pomocí software HP Photo Creations. Tento software zákazníkům umožňuje fotografie snadno doma transformovat na fotodíla profesionální kvality, která lze odeslat maloobchodníkovi k vyzvednutí na prodejně nebo vytisknout doma. Tato aplikace je předinstalována a distribuována v milionech osobních počítačů a tiskáren společnosti HP určených pro běžné spotřebitele. Při distribuci na prodejně je také lze doplnit o logo maloobchodníka.  

Servis a podpora

Tiskárny HP dále doplňuje HP Total Care, cenami ověnčený servis, řešení a podpora nabízené společností HP během záruční doby i po ní. Mezi možnosti online podpory HP patří i stránky Péče o zákazníka HP a Podpora a ovladače HP, a dále online lekce a podpůrný video kanál.

O společnosti HP

HP neustále vytváří nové  příležitosti pro uplatnění techno­logií, které významně  ovlivňují jednotlivce, firmy i celou společnost. Jako největší technologická firma světa nabízí HP špičkové produkty zahrnující tisková řešení, osobní výpočetní techniku, software, služby a IT infrastrukturu. Další informace o společnosti HP (NYSE: HPQ) jsou k dispozici na webu www.hp.com.