Hlavní navigace

HP spouští jarní ekologickou kampaň „Nová za starou“ a každý zákazník ušetří 500 Kč

[Tisková zpráva] PRAHA, 1. března 2011 – Společnost HP ve spolupráci s obchodními řetězci Datart a Electroworld dnes spouští kampaň „Nová za starou“, během které mohou zákazníci vrátit svou starou tiskárnu a ušetřit 500 Kč při nákupu nové inkoustové tiskárny HP. Tiskárny budou ekologicky recyklovány firmou REMA. Kampaň odstartuje 1. března a potrvá až do 30. dubna.

Sdílet

Slevu na novou tiskárnu získá  každý zákazník, který odevzdá sta­rou tiskárnu jakékoli značky a technologie k recyklaci a to na pobočkách obchodních ře­tězců Elektro­world a Datart v České republice. Na základě toho získá slevu na nákup nové inkoustové tiskárny HP.1

 

„Smyslem této kampaně je nejen péče o životní prostředí, kterou společnost Hewlett-Packard významně podporuje, ale také snaha zpřístupnit prakticky každému občanovi nejnovější technologie za dostupnou cenu. Vždyť současné tiskárny HP umožňují jak bezdrátový tisk, tak i tisk z jakéhokoli online zařízení – díky unikátní technologii HP ePrint. Nákupní cena jedné technologicky vyspělé tiskárny může být po odpočtu slevy menší než 1 500 Kč,“ uvedl na adresu projektu Daniel Kabele, Inkjet and Web Solutions Manager, HP IPG pro Českou republiku a Slovensko.

 

Základní informace o kampani „Nová za starou“, pravidla akce a seznam prodejen, na kterých bude akce probíhat, naleznete na www.hp.cz/nova­zastarou.

O společnosti HP

HP neustále vytváří nové  příležitosti pro uplatnění techno­logií, které významně ovlivňují jednotlivce, firmy i celou společnost. Jako největší technologická firma světa nabízí HP špičkové produkty zahrnující tisková řešení, osobní výpočetní techniku, software, služby a IT infrastrukturu. Další informace o společnosti HP (NYSE: HPQ) jsou k dispozici na webu www.hp.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).