Hlavní navigace

HP spustila kampaň „HP LaserJet se vám vyplatí“

[Tisková zpráva] Letní kampaň pomáhá malým a středním podnikům využít skryté rezervy v jejich podnikání

Sdílet

PRAHA, 28. června 2010 – Společnost HP spustila globální marketingovou kampaň pod názvem „HP LaserJet se vám vyplatí“ („HP LaserJet Pays You Back“), která poukazuje na výhody užívání profesionálních barevných multifunkčních tiskáren HP Color LaserJet.(1)

Kampaň „HP LaserJet se vám vyplatí“ je postavena na přelomové hodnotové proklamaci, která ilustruje návratnost investice (ROI) multifunkčních tiskáren HP Color LaserJet. Tyto tiskárny v průběhu užívání vrací investované prostředky formou úspory energie, papíru a toneru.(1)

Tato komunikační kampaň využívá sociální sítě, populární osobnosti digitálního světa a strategická partnerství, např. LinkedIn nebo IDG, k tomu, aby zaujala malé a střední podniky (SMB) a osoby s rozhodujícím vlivem v IT a rozšířila v komunitě SMB v regionu EMEA (Evropa, Střední Východ a Afrika) povědomí o tiskárnách HP LaserJet jako o nefalšované obchodní investici.

Nečekaní hrdinové boje o návratnost investic
Kampaň bude probíhat celé léto a zaměří se na měřitelný příspěvek řady dalších dosud neprozkoumaných aspektů každodenního podnikatelského života, které jsou schopny měřitelně vytvářet hodnoty. Po celém regionu budou iniciovány diskuse a debaty o tom, zda, jak a v jakém rozsahu přispívají každodenní činnosti, jako je například ranní přestávka na kávu, procházka cestou do práce, návštěva tělocvičny, atraktivní pracovní prostředí nebo drink po práci (s kolegy nebo bez nich!), k produktivitě na pracovišti.

Jak vysvětluje Luis Casado, marketingový ředitel pro HP LaserJet a podniková řešení (LES) skupiny GTMU Imaging and Printing Group Europe, Middle East & Africa, v této kampani jde o zamyšlení nad výrobky a postupy, na které lidé jinak obvykle nahlížejí jako na nákladové položky.

„Řada těchto každodenních činností na pracovišti se prostě považuje za náklady, přestože ve skutečnosti tvoří kladný a měřitelný příspěvek k celkovému podnikání společnosti. Jako takové mohou být považovány za “nečekané hrdiny” v oblasti produktivity kanceláře, což představuje nový pohled na to, jak můžeme chápat strategické investice do technologií, náklady na pracovní síly a běžné provozní náklady,” uvedl Casado.

„Velmi podobným způsobem vracejí tiskárny HP LaserJet podnikům už více než 25 let zpět vynaložené investice tím, že zefektivňují jejich marketingové kampaně, snižují objem spotřebovaného papíru a spotřebních materiálů a slučují do jednoho přístroje několik zařízení, v důsledku čehož spotřebovávají méně energie než konkurenční alternativy,“ dodává.

„Letošní letní kampaň HP LaserJet upozorňuje na to, že pořízení tiskárny HP LaserJet je investice, která do vašeho podnikání nepřetržitě vrací peníze zpět,”připomíná Casado.

Kampaň zahrnuje také partnerství s IDG a průzkum prováděný mezi malými podniky v regionu EMEA, jehož cílem je zjistit, změřit a využít každodenní postupy a služby, které vracejí peníze zpět.

Inovace HP, které stále něco přinášejí
Na jaře tohoto roku uvedla společnost HP na trh tři nové řady tiskáren, jež díky úsporám času, energie a papíru podnikům pomáhají získat finanční prostředky. Tyto nové výrobky zahrnují řady tiskáren HP LaserJet Pro P1100, multifunkčních tiskáren HP LaserJet Pro M1130/M1210 a tiskáren HP LaserJet Pro P1566/ P1606dn. Všechny tři tyto řady tiskáren jsou vybaveny technologií HP Smart Install. Technologie „plug and print“ společnosti HP zákazníkům umožňuje ušetřit čas tím, že tisk lze zahájit už dvě minuty(2) po připojení tiskárny k netbooku, notebooku nebo stolnímu PC pomocí kabelu USB – bez potřeby CD.

Díky technologii HP Auto-On/Auto-Off dokáže nová tiskárna série HP LaserJet 1100, jedna z energeticky nejefektivnějších tiskáren na světě, v porovnání se svými předchůdci, uspořit až 72 % nákladů na energii.(4) V těchto tiskárnách se dále používají originální tiskové kazety HP LaserJet s energeticky úsporným tonerem umožňující ve srovnání s předchozími produkty dosáhnout úspor energie až o 35 % na každou vytištěnou stranu.(5)

Tyto tři řady tiskáren jsou rovněž vybaveny technologií Instant-on, která podnikům umožňuje dosáhnout úspor energie až o 50 %.(6) Tiskárna HP LaserJet P1606dn nabízí uživatelům spolehlivý oboustranný tisk, který šetří peníze i prostor a snižuje spotřebu papíru až o 50 procent.(7)

O společnosti HP
HP neustále vytváří nové příležitosti pro uplatnění technologií, které významně ovlivňují jednotlivce, firmy i celou společnost. Jako největší technologická firma světa nabízí HP špičkové produkty zahrnující tisková řešení, osobní výpočetní techniku, software, služby a IT infrastrukturu. Další informace o společnosti HP (NYSE: HPQ) jsou k dispozici na webu www.hp.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).