Hlavní navigace

HP SureStore E XP512 v Microsoft Solutions Centre

[Tisková zpráva]

Sdílet

HP SureStore E XP512 v Microsoft Solutions Centre

Od začátku měsíce března se technické vybavení Microsoft Solutions Centra@HP rozrostlo o high-endový storage systém HP SureStore E XP512.

Jedná se o nejvyšší a nejvýkonnější formu externího diskového pole, společnosti Hewlett-Packard, které je zde dostupné Vám, zákazníkům společnosti HP, za účelem seznámení se s technologií a k případnému testování. Pro zájemce o tento systém zde nyní uvádíme jeho základní charakteristiku:

Diskové pole XP 512

je modulární systém pro heterogenní prostředí, který sestává minimálně ze dvou „skříní“. Jedna z nich obsahuje „mozek systému“, tedy řídící elektroniku, řadiče, cache paměť , I/O porty a druhá je více nebo méně vyplněna pevnými disky s FC rozhraním. Maximální konfigurace systému při použití až sedmi skříní nabízí úctyhodnou kapacitu přes 37TB (512 disků), 32 GB vnitřní zálohované cache paměti a až 32 přístupových portů typu FC, ESCON nebo SCSI (s podporou SCSI bridge). Naprosto zásadní a hlavně pozitivní vliv na výkonnost systému má potom vnitřní přepínaná architektura, která dokáže zpracovat až 6,4 GB/s. Interně podporované RAID úrovně jsou 0/1 nebo 5 a nad nimi systém nabízí širokou škálu možných konfigurací dostupné diskové kapacity.

Přestože je diskové pole XP512 špičkou ve své kategorii, není to pouze „železo“, co určuje skutečnou hodnotu tohoto systému. K dispozici je celá řada SW produktů, které doplňují a rozšiřují jeho funkcionalitu a to hlavně v oblasti vysoké dostupnosti. Typickým příkladem může být produkt HP SureStore E Auto Path XP zajišťující, kromě rozložení zátěže, automatické překlopení komunikační linky mezi diskovým polem a serverem s více adaptéry v případě výpadku.

HP SureStore E XP512 je systém pro ukládání dat, certifikovaný také pro MS Windows 2000 Datacenter Server.

Závěrem nám dovolte krátce představit Microsoft Solutions Centre.

  • Prezentační, demonstrační, školicí a testovací centrum pro střední a východní Evropu.
  • Společná aktivita společností Hewlett-Packard a Microsoft
  • Zajišťuje předprodejní aktivitu na podporu středních a velkých zakázek v regionu střední a východní Evropy.

Provozovatel:
Pro Futuro Consulting s.r.o., Freyova 12/1, Praha 9, 190 00
Tel: 02/830 62 200, Fax: 02/830 62 201, E-mail: mschp@mschp.cz,
http://www.mschp.cz