Hlavní navigace

HP uvádí tiskové novinky pro všechny uživatele

[Tisková zpráva] PRAHA, 18. září 2008 - Společnost Hewlett-Packard dnes představila novinky svého portfolia tiskových a zobrazovacích zařízení. Prezentované produkty jsou určeny jak pro široké spektrum uživatelů.

Sdílet

Menší a střední firmy (SMB)
Pro střední a menší uživatele uvádí HP na podzimní trh jak barevné tiskárny, tak i dvojici barevných laserových tiskáren a jednu multifunkci.

Výkonná barevná tiskárna HP Color LaserJet CP2025 je vhodná nejen k tisku dokumentů, grafiky a fotografií, ale k in-house marketingu, tedy vlastní výrobě marketingových materiálů. Kvalitu černobílého i barevného tisku o rychlosti až 20 str./min. lze volit podle potřeby s tonerem HP ColorSphere.

Multifunkce HP Color LaserJet CM2320 MFP nabídne čtyři efektivní a rychlá zařízení v jednom za výhodnou cenu. Tisknout a kopírovat lze rychlostí až 20 str./min. barevně i černobíle, bezobslužný fax i skener a vestavěná síť umožní bezproblémové užívání a efektivní sdílení všemi členy pracovního týmu.

Domácí uživatelé (Consumer)
HP Photosmart Pro B8550 přivítají především uživatelé, kteří využijí možnosti bezokrajového tisku větších než standardních velikostí. Tato barevná tiskárna podporuje všechny běžné formáty od 10×15 cm až po A3+, který v laboratorní kvalitě svému uživateli odevzdá za 90 sekund, a obrázek 10×15 cm umí už za pětkrát kratší dobu. Velký 6,5-cm barevný displej umožňuje pohodlné a uživatelsky příjemné ovládání, tisknout lze i bez zapnutého PC.

Multifunkce HP Photosmart C4580 vyniká automatickou detekcí druhu papíru, tiskem fotografií odolných proti rozmazání s rozlišením až 4800 dpi a rychlostí tisku a kopírování 30, resp. 23 stran za minutu černobíle/barevně, fotografie je otázkou 25 sekund. O kvalitní snímání dokumentů i fotografií se postará skener se 48-bitovou hloubkou a rozlišením 1200×2400 dpi. Wi-Fi rozhraní umožňuje sdílení všech jeho funkcí i více členy rodiny najednou.

Také multifunkční zařízení HP Photosmart C5380 se může pochlubit brilantními kvalitou tisku fotografií s rozlišením až 9600 dpi. Kromě toho nabídne rychlost 30/32 stran za minutu barevně/černobíle a uživatelsky komfortní ovládání pomocí 6,1-cm displeje. Skener snímá obrázky, fotografie i dokumenty se stejným parametry, jako předchozí zařízení, atraktivitu zvyšuje možnost potisku CD a DVD vlastními motivy.

Barevná inkoustová tiskárna HP Photosmart D5460 poskytne dokumenty, webové stránky, grafiku i fotografie v laserové kvalitě a dokonalých barvách, poradí si i s individuálními domácími projekty a potiskem CD a DVD. Její rychlost 31 str./min. v barvě a 33 stran černobíle je pro využití v domácnostech nebo menších kancelářích úctyhodná, fotografie zvládne za 18 sekund. Tiskne i bez nutnosti připojení k počítači z různých druhů paměťových karet a nabídne praktický samozasouvací zásobník na fotografie.

HP Photosmart A636 je fototiskárna se zatím největším dotykovým displejem v portfoliu HP – 12 cm. Pero „stylus“ a virtuální klávesnice přehledně naviguje při tvorbě pohlednic, přání, kalendářů a fotoalb s využitím více než 300 kreativních prvků, včetně rámečků a grafických objektů. Uživatel si může vybrat až z 30 originálních efektů HP Design Gallery. Prostřednictvím virtuální klávesnice je možné přidávat komentáře a popisky k fotografiím, text je možné do fotografií vpisovat přímo perem „stylus“ s možností výběru 20 barev a 5 druhů písma.

O společnosti HP
HP se zaměřuje na zjednodušení používání technologií pro všechny své zákazníky – od domácích uživatelů až po velké společnosti. S produkty, které zahrnují tisková řešení, osobní počítače, software, služby a IT infrastrukturu, patří HP pozice největší světové IT společnosti. Dne 26. srpna 2008 dokončilo HP akvizici společnosti EDS. Další informace o HP (NYSE: HPQ) jsou k dispozici na webu www.hp.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).