Hlavní navigace

HP: Vliv barev zaručuje návratnost investic firem

[Tisková zpráva] PRAHA, 26. srpna 2009 - HP pomáhá organizacím spravovat a řídit návratnost investic při využívání barev v tištěných a digitálních materiálech pomocí širokého sortimentu softwaru a nástrojů pro řízení, které jsou určeny pro velké společnosti i pro malé a střední podniky.

Sdílet

Luis Casado, marketingový ředitel pro EMEA LaserJet & Enterprise Solutions, IPG, HP, doporučuje firmám několik stěžejních zásad, které mohou pomoci dosáhnout co nejefektivnějšího využívání barev:

Vneste koncepci do používání barev
Berte barvu jako zdroj, jehož využití by se mělo řídit a kontrolovat. Existuje řada řešení, která jsou k dispozici pro všechny typy organizací (např. HP Colour Access Control pro velké podniky nebo HP Easy Printer Care pro malé a střední podniky) a která pomáhají řídit a optimalizovat využití barev v tiskárnách.

Experimentujte a porovnávejte výsledky při použití různých barev
Ne všechny demografické a zeměpisné skupiny budou reagovat stejným způsobem na různé barvy. Dnešní tisk a digitální zobrazovací produkty umožňují organizacím realizovat stále cílenější a tiskové úlohy s nižšími náklady, a to i in-house. Zkuste experimentovat s použitím různých barev, porovnat výsledky a určit nejvhodnější kombinaci pro každou cílovou skupinu.

Nezapomínejte na zpětnou vazbu od vašeho publika
Testujte barvy vaší kampaně před jejím zahájením na malém vzorku budoucích příjemců sdělení. Barvy s sebou nesou řadu významů, které se můžou měnit v závislosti na prostředí a kulturním kontextu.

Spravujte své tiskové procesy
Použitím HP Web JetAdmin mohou společnosti plně automatizovat monitorování stavu spotřebního materiálu a jeho objednávání a zajistit tak, aby zásoby barev byly vždy optimalizovány a plně k dispozici.

Divize Imaging & Printing Group (IPG) HP firmám nabízí:

  • Pro velké společnosti
    • HP Color Access Control je účinným nástrojem umožňujícím organizacím řídit, sledovat a analyzovat použití barvy v celém jejich tiskovém a digitálním zobrazovacím prostředí. (http://www.hp­.com/sbso/pro­ductivity/color/ac­cess/)
    • Pro podniky je k dispozici zdarma HP Web JetAdmin, jednoduchý nástroj, který pomáhá optimalizovat využití zařízení, kontrolovat náklady, zabezpečovat zařízení a zefektivnit řízení dodávek spotřebního materiálu, umožňuje vzdálenou konfiguraci, proaktivní monitorování, odstraňování závad a reportování o činnosti tiskových a zobrazovacích zařízení. Nejnovější verze, HP Web Jetadmin 10.2, která byla spuštěna v březnu 2009, obsahuje rozšířené možnosti vzdálené správy, zlepšení zařízení pro sledování a konfiguraci a správu pokročilého řízení zásob spotřebního materiálu. (http://h2033­8.www2.hp.com/hpsub/c­ache/332262–0–0–225–121.html)
    • Multifunkční zařízení HP s Edgeline technologií umožňují organizacím zvýšit produktivitu a spravovat náklady na barevný tisk. (http://www.mil­ner.com/documen­ts/HP_CM8060-CM8050.pdf)
  • Pro malé a střední podniky
    • Software HP Easy Printer Care je intuitivní nástroj pro sledování a monitorování barevných tiskových úloh pro až 20 HP laserových tiskáren. (http://h2027­1.www2.hp.com/SMB-AP/cache/470575–0–0–190–121.html)

O společnosti HP
Společnost HP, největší světový dodavatel technologií, usnadňuje využívání technologií osobním uživatelům i podnikům prostřednictvím bohatého portfolia, které zahrnuje řešení pro tisk, výpočetní techniku, služby i celé IT infrastruktury. Více informací o HP (NYSE: HPQ) najdete na webových stránkách http://www.hp.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).