Hlavní navigace

HP vyhlášena přední společností na trhu řízených tiskových služeb

[Tisková zpráva] Zpráva společnosti Quocirca o vývoji trhu MPS vyzdvihuje strategickou vizi a širokou nabídku služeb společnosti HP

Sdílet

HP spravuje tiskové prostředí  pro více než 2700 organizací po celém světě, včetně  1000 v regionu EMEA, a těmto organizacím zajišťuje úspory ve výši 28 % až 48 % 

PRAHA, 9. prosince 2010 – Společnost HP oznámila, že firma Quocirca, zabývající se odvětvovou analýzou, ohodnotila HP jako předního hráče na trhu poskytování a dodávky řízených tiskových služeb (MPS) pro podniky v Evropě.

Výroční zpráva společnosti Quocirca o stavu evropské doda­vatelské základ­ny v oblasti řízených tiskových služeb pro podniky za rok 2010 uvádí  přehled o konkurenční si­tuaci a růstu na trhu podnikových MPS v Evropě. Tato zpráva upozorňuje na silné stránky i slabiny předních poskytovatelů MPS.  Výběr dodavatelů hodnocených v této studii vychází ze zkušeností organizace, jejích předpokladů k poskytování služeb MPS, ale také schopnosti dodání do různých míst v Evropě. Společnost Quocirca dodavatele analyzovala a klasifikovala na základě jejich působení na trhu1 a úplnosti nabídky2.

Zařazením HP do pozice špičkové  společnosti na trhu vyzdvihuje tato analytická firma strategickou vizi společnosti i šířku nabídky v oblasti poskytování MPS.  Dále oceňuje významné investice společnosti HP do portfolia MPS a infrastruktury pro poskytování doplňkových služeb, jako je outsourcing obchodních služeb, řízení workflow a outsourcing dokumentů.

Arnold Marty, viceprezident a generální  ředitel Imaging and Printing Group společnosti HP pro řízené tiskové služby v regionu EMEA, tuto zprávu vnímá jako významné ocenění dlouhodobého čelního postavení společnosti HP v tomto rostoucím sektoru.

„V současnosti řídí HP tiskové prostředí pro více než 2700 organizací po celém světě, včetně 1000 v regionu EMEA, a těmto organizacím zajišťuje úspory ve výši 28 % až 48 %,“ tvrdí Marty.

Arnold Marty dále vysvětluje, že klienti MPS stále více vnímají jako strategické ob­chodní  rozhodnutí to, jehož výhody přesahují rámec ziskovosti.

„Po zavedení programu MPS společnosti HP v loňském roce snížila firma Logica, zabývající se IT službami, spotřebu energie na tiskové služby o 32 %. Řešení vertikálního workflow společnosti HP dále pomáhají bankám rychleji a přesněji zpracovávat žádosti o úvěry, pojišťovnám rychleji likvidovat pojistné události a soudním orgánům efektivněji zpracovávat jednotlivé případy,“ uvedl Marty.

Rozšíření  portfolia MPS

Nabídka MPS společnosti HP byla nedávno rozšířena o řešení HP and TROY Secure Document Printing Solution, které organizacím umožňuje tisk černobílých dokumentů vysoké hodnoty opatřených bezpečnostními prvky proti falšování, a to na obyčejný papír a na podnikových laserových tiskárnách třídy HP PCL5 a multifunkčních zařízeních.

Tato serverová aplikace zákazníkům umožňuje definovat nastavení pro fronty zabezpečeného tisku a je schopna do tiskových souborů před odesláním na tiskárnu vložit prvky ochrany proti podvodnému jednání. Jedná se o výkonné softwarové řešení, které podnikům nabízí nákladově efektivní a flexibilní metodu vložení unikátních ochranných prvků zajišťujících prevenci proti podvodnému jednání do libovolného dokumentu vytištěného na samostatné nebo síťové laserové tiskárně.

Arnold Marty vysvětluje, že tyto doplňující se nabídky mají zásadní význam v oblasti pomoci organizacím při zefektivňování řízení veškerých aspektů jejich tiskového prostředí a digitálního zobrazování.

„Jsme přesvědčeni o tom, že dnešní ocenění ze strany odvětvových analytiků znovu prokazuje efektivitu naší nabídky MPS a zdůrazňuje naše odhodlání pomáhat zákazníkům vytěžit ze svého tiskového prostředí reálné obchodní výhody.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).