Hlavní navigace

Hra Člověče, nezlob se! jako zábavná soutěžní show

[Tisková zpráva] Soutěžní týmy složené ze známých osobností, souběžné uvádění na dvou nejsledovanějších televizních stanicích v Česku a na Slovensku, stovky fanoušků, česko-slovenská moderátorská dvojice, hrací plán velikosti tenisového hřiště – i taková může být hra Člověče, nezlob se!

Sdílet

Praha 14. května 2007 – Již za necelé dva týdny uvedou Nova a Markíza, nejsledovanější televizní stanice Česka a Slovenska, známou stolní hru Člověče, nezlob se! v podobě, v jaké se u nás ještě nehrála. Herní plán bude vytvořen přímo v tenisové hale a roli hráčů převezmou celebrity v příslušných kostýmech. Jejich úloha však bude o něco složitější, než mají klasické dřevěné figurky – kromě postupu podle známých pravidel je čekají i speciální úkoly jako zpěv, pantomima, herecké etudy apod.

Soutěžit budou čtyři týmy – dva slovenské a dva české a v nich budou i VIP osobnosti, které oba národy považují za své, i když se narodily na druhé straně hranic, jako například zpěvačka Yvetta Blanarovičová, rodačka ze Slovenska působící v Česku.

Kapitány dvou slovenských týmů jsou Milan Markovič a Marta Sládečková, kteří budou řídit Martinu Šimkovičovou, Zdenku Prednou, Sisu Sklovskou, Jána Lašáka, Juraje Mokrého a Maroše Kramára. Vedení českých týmů se ujmou Ilona Csáková (její tým tvoří Jana Adamcová, Patrik Hezucký a Josef Náhlovský) a Pavel Zedníček, jehož budou muset kromě Yvetty Blanarovičové poslouchat Rey Koranteng a Janek Ledecký. Každý z týmů bude podporovat skupina dvou set fanoušků, ta, jejíž tým zvítězí, si odnese finanční odměnu. Odměna v Eurech je připravena i pro televizní diváky, pokud správně tipnou vítězné družstvo.

Česko – slovenská bude i moderátorská dvojice večera. Zatímco Klára Doležalová z TV Nova je hlavní moderátorkou, řídící hru kapitánů, Peter Marcin má na starost úkoly a zábavu na hrací ploše.