Hlavní navigace

Premiéra hvězdně obsazeného filmu Hrdinové a zbabělci v sobotu večer na Nova Cinema!

[Tisková zpráva] Kanál Nova Cinema nabídne divákům v sobotu večer televizní premiéru hvězdně obsazeného snímku Hrdinové a zbabělci z roku 2007. Meryl Streep, Tom Cruise a Robert Redford – to je herecké trio, které se představí divákům 4. února od 20:00 na obrazovkách televize Nova Cinema! Nedělní večer pak bude patřit dobrodružným snímkům První rytíř a Apocalypto.

Sdílet

Praha, 1. ledna 2011 – Kanál Nova Cinema připravil na blížící se víkend televizní premiéru válečného dramatu Hrdinové a zbabělci, ve kterém se v hlavních rolích představí Meryl Streep, Tom Cruise, a Robert Redford. Snímek z roku 2007 vypráví příběh dvou studentů West Coast, kteří se rozhodli, že uposlechnou výzvu svého profesora, doktora Malleyho, aby se svými životy udělali něco důležitého. Vstoupí tedy do armády a odjedou bojovat do Afghánistánu. Záhy se však začne projevovat, že ideály, s kterými do války šly, nemají zdaleka tak pevné základy, jak se původně zdálo… Drama Hrdinové a zbabělci, které popisuje politické zákulisí i drsnou realitu stále probíhajících americko-afghánských válek, odvysílá Nova Cinema v sobotu 4. února od 20:00.

V neděli se pak diváci můžou těšit na dobrodružné drama První rytíř s Seanem Connerym a Richardem Gerem v hlavních rolích. Příběh osudu tří postav – Lancelota, Artuše a lady Guinevere z Leonesse – uvidí diváci na Nova Cinema od 20:00.

Apocalypto – to je napínavý velkofilm, který nasadí Nova Cinema v neděli 5. února od 22:25. Velkolepý projekt Mela Gibsona vypráví o starobylé říši Mayů a jejím zániku. Původ této kultury, její moudrý život a náhlá destrukce, je dosud opředena mnohými tajemstvími. Jde o vůbec první filmové zpracování této neobjasněné záhady. Hlavní hrdina Jaguáří tlapa se vydává na zběsilý útěk ze zajetí, aby zachránil nejen svůj život, ale i milovanou rodinu.