Hlavní navigace

Hrej(te) na Seznamu

[Tisková zpráva]

Sdílet

Hrej(te) na Seznamu

Praha, 8. října – Zcela novou koncepci serveru nabízí Hrej.cz, nejobsáhlejší český katalog her, který je svým pojetím unikátní jak v ČR, tak i ve světě. Hrej.cz patří do skupiny serverů provozovaných Seznamem.

Hrej.cz je nejobsáhlejší český katalog her pro všechny platformy. Nabízí aktuální novinky i bohatý archiv her ke stažení. Všechny jsou seřazeny podle žánrů či názvů. Vedle toho najdou uživatelé na Hrej.cz také návody, cheaty a řadu odkazů. V současné době se v katalogu Hrej.cz nachází zhruba tisícovka her. Hledání v katalogu usnadňuje jeho dělení. Například žánrů je v katalogu 16, hledat je možno i podle platformy (10 – PC, Playstation, Xbox ad.). Navíc každá hra má svou kartu, která je k nalezení na jednoduché adrese (např. http://www.hrej­.cz/doom3). Jsou na ní aktuální odkazy na recenze hry na dalších serverech, návody, downloady, videa, galerie screenshotů. Nachází se zde i diskuse samotných hráčů. Uživatel si navíc může hru zaregistrovat a pak bude automaticky informován o všech novinách, které s touto hrou souvisí. Šéfredaktorem serveru je Zdeněk Polách, zakladatel a bývalý šéfredaktor herního serveru Bonusweb. Svým pojetím a rozsahem je Hrej.cz nejobsáhlejším českým katalogem her. Je vytvořen na zcela nové a ojedinělé koncepci.

Tiskové zprávy, statistiky a další informace o aktivitách společnosti Seznam.cz, a.s. naleznete na PRblogu Seznam.cz na adrese http://PR.seznam.cz

Kontakt Seznam.cz:
Hana Bakičová
Tisková mluvčí
Seznam.cz, a.s.
e-mail: hana.bakicova@fir­ma.seznam.cz
tel +420 234 694 111
gsm +420 602 259 026
http://PR.seznam.cz