Hlavní navigace

Hromadné objednávky jídla přes internet ocení firmy, ale i přátelé, kterým se večer nechce vařit

[Tisková zpráva] Potřebujete dodělat velkou zakázku a chcete, aby vaši zaměstnanci zůstali v práci přes oběd? Nebo plánujete si pustit celou první epizodu Lost najednou s kamarády? V tom případě se vám budou hodit hromadné objednávky jídla přes internet.

Sdílet

chcete platit jen jednou cenu za dopravu, musíte objednávku zadat najednou, což je často náročné na koordinaci. Ve firmě musíte všechny kolegy obejít a trpělivě počkat, než si vyberou z jídelního lístku. Přátelé se zase často opozdí a vy pak půlhodinu čekáte nejen s promítáním, ale také s prázdnými žaludky. Proto Netčíšník nyní umožňuje zadat hromadnou objednávku, která celý postup zjednoduší.

Možnost hromadných objednávek naleznete po přihlášení, pokud jste registrovaný zákazník, v pravé straně stránky.

Pokud jste to vy, kdo skupinovou objednávku zahajuje, jednoduše zadáte e-maily svých kolegů nebo kamarádů, a čas, kdy se celá objednávka začne připravovat. My na tyto e-maily rozešleme upozornění a link na stránky, kde si vaši kamarádi vyberou jídlo z vámi vybrané restaurace. Pokud si zapomenou objednat, my jim to připomeneme dalším e-mailem.

Jakmile si všichni objednají, v restauraci začnou pilně vařit a vše vám v zadanou dobu doručí. A práce nebo zábava může pokračovat bez přerušení…