Hlavní navigace

Hromadné objednávky jídla přes internet ocení firmy, ale i přátelé, kterým se večer nechce vařit

[Tisková zpráva] Potřebujete dodělat velkou zakázku a chcete, aby vaši zaměstnanci zůstali v práci přes oběd? Nebo plánujete si pustit celou první epizodu Lost najednou s kamarády? V tom případě se vám budou hodit hromadné objednávky jídla přes internet.

Doba čtení: 1 minuta

chcete platit jen jednou cenu za dopravu, musíte objednávku zadat najednou, což je často náročné na koordinaci. Ve firmě musíte všechny kolegy obejít a trpělivě počkat, než si vyberou z jídelního lístku. Přátelé se zase často opozdí a vy pak půlhodinu čekáte nejen s promítáním, ale také s prázdnými žaludky. Proto Netčíšník nyní umožňuje zadat hromadnou objednávku, která celý postup zjednoduší.

Možnost hromadných objednávek naleznete po přihlášení, pokud jste registrovaný zákazník, v pravé straně stránky.

Pokud jste to vy, kdo skupinovou objednávku zahajuje, jednoduše zadáte e-maily svých kolegů nebo kamarádů, a čas, kdy se celá objednávka začne připravovat. My na tyto e-maily rozešleme upozornění a link na stránky, kde si vaši kamarádi vyberou jídlo z vámi vybrané restaurace. Pokud si zapomenou objednat, my jim to připomeneme dalším e-mailem.

Jakmile si všichni objednají, v restauraci začnou pilně vařit a vše vám v zadanou dobu doručí. A práce nebo zábava může pokračovat bez přerušení…