Hlavní navigace

Hromadné slevy na Androidu

[Tisková zpráva] Agregátor hromadných slev Slevín.cz spustil svou vlastní mobilní aplikaci nazvanou Slevoid [čti slevojd]. Slevoid je určen pro uživatele mobilních telefonů s operačním systémem Android a nabízí denně aktuální skupinové slevy od všech poskytovatelů.

Sdílet

„Trh hromadných slev se neustále rozrůstá a chtěli jsme nabídnout procházení všech hromadných slev i na mobilních telefonech. Opravdu fungující a přehledná aplikace pro mobilní telefony zatím v Čechách chybí. Aplikace, které jsem nalezl, byly velmi pomalé a user-unfriendly. U Slevoidu jsme se snažili o maximální přehlednost a uživatelský komfort. Slevoid je zatím určen pouze pro majitele Androidů, ale již teď pracujeme na verzi pro iPhone. Jedná se o první verzi, takže se stále mohou objevit nějaké mouchy, a proto prosíme první uživatele o zpětnou vazbu.“ říká programátor Slevoidu Milan Slezák.

Hlavní předností Slevoidu jsou ručně předzpracované nabídky slev, které jednou větou vystihují podstatu samotné slevy. Obrázky slev jsou pomocí výřezů upraveny na míru zobrazovacím schopnostem Androida. Další výhodou je filtrování nabídek podle města, kategorie či provozovatele slevy. Bližší informace o Slevoidu včetně adresy ke stažení naleznete na Slevíně na adrese http://www.sle­vin.cz/hromad­ne-slevy-na-androidu/.