Hlavní navigace

HTC HD Mini nabízí to nejlepší z HTC HD2 v kompaktním designu

[Tisková zpráva] Praha, 16. února 2010 – Společnost HTC Corporation, světový lídr v mobilních inovacích a designu, dnes odhalila HTC HD mini, Windows Phone s HTC Sense, který přináší v kompaktnějším designu to nejlepší z HTC HD2.

Sdílet

„Poptávka po HTC HD2 předčila naše očekávání a s HTC HD mini plníme přání některých našich zákazníků, kteří touží po stylu a výkonu HTC HD2 v kompaktnějším designu,“ říká Peter Chou, CEO, HTC Corporation. „Spojení HTC Sense se systémem Windows Mobile v HD mini a HD2 přináší našim zákazníkům Windows Phone, který je tenký, elegantní a snadno ovladatelný.“

HTC HD mini nabízí svůdný design a široké možnosti využití. Preciznost zpracování je na první pohled jasně viditelná a ukazuje na profesionální práci při výrobě každého telefonu. Důraz na každý detail pokračuje i pod kryt baterie, kde je uživatel při otevření překvapen pohledem na žlutý vnitřek telefonu.

HTC HD mini využívá HTC Sense a dělá práci s telefon jenodušší a více přirozenou. HTC Sense stojí na třech základních principech vytvořených pozorováním a nasloucháním lidem, jak žijí a komunikují: Udělej to po svém, Zůstaň nablízku a Objev nečekané.

HTC HD mini se stejně jako HTC HD2 orientuje na lidi v centru dění, přičemž integrovaná aplikace Outlook a přehledné shrnutí veškeré komunikace jsou samozřejmostí. HD mini umožňuje zůstat na blízku svým přátelům či kolegům a mít přehled o proběhlé komunikaci, v níž jsou zahrnuty telefonáty, textové zprávy, aktualizace statusů nebo e-maily. Telefon také obsahuje Twitter aplikaci HTC Peep.

HTC HD mini nabízí kapacitní dotykový displej umožňující pouhým tahem prstů snadno zobrazovat a zoomovat webové stránky, soubory Microsoft Office, PDF dokumenty a obrázky. HD mini obsahuje také řadu senzorů včetně proximity sensoru, který zamezí nechtěnému stisku displeje během telefonování. Světelný senzor automaticky nastaví optimální úroveň podsvícení displeje. HTC HD mini nabízí také vysokorychlostní připojení k internetu a osobní Wi-Fi pro počítač nebo jiné zařízení. HD mini lze snadno upravit k obrazu svému řadou aplikací z Windows Marketplace pro mobilní zařízení.

Dostupnost
Nový HTC HD mini bude v České republice dostupný začátkem dubna 2010.

O společnosti HTC
HTC Corp. (HTC) patří mezi firmy s nejrychlejším tempem růstu na mobilním trhu. HTC staví lidi do centra pozornosti a práci s telefonem dělá jednodušší a přirozenější. Akcie společnosti jsou veřejně obchodovatelné na tchajwanské burze cenných papírů pod značkou 2498. Další informace o společnosti HTC najdete na webových stránkách www.htc.com a www.htc.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).