Hlavní navigace

HTC rozšíří své portfólio produktů o telefony řady Windows Phone 7

[Tisková zpráva] V průběhu roku 2010 budou telefony HTC propojeny s hrami z Xbox LIVE a hudbou a videi ze Zune

Sdílet

Praha, 15. února 2010 – Společnost HTC Corporation, světový lídr v mobilních inovacích a designu, dnes oznámila plány představit novou generaci Windows Phones, řady Windows Phone 7, v průběhu tohoto roku. Nový software v chytrých telefonech nabídne svěží přístup k internetu a aplikacím. HTC je přední společnost na trhu s Windows Phone a s touto novinkou zákazníkům nabídne širší možnost volby.

„Řada Windows Phone 7 je významný milník pro Microsoft, trh a především pro lidi, kteří od svých telefonů chtějí více. HTC úzce spolupracuje s Microsoftem a přínáší zákazníkům jedinečné zážitky, které milují,“ říká Peter Chou, CEO, HTC Corporation. „Microsoft pozorně poslouchal přání lidí a přinesl nový přístup k chytrým telefonům, který je příjemný, účinný a návykový.“

Dnes byla na Mobile World Congress 2010 představena řada 7, která nabízí nový přístup k mobilnímu softwaru a je charakteristická chytrým designem a přináší snadný přístup k internetu a aplikacím. Microsoft vůbec poprvé přinesl hry z Xbox LIVE a hudbu a video ze Zune do mobilních telefonů.

„Lidé se pohybují rychleji než kdy dřív, mění své priority a od technologií očekávají výraznou pomoc. Řada Windows Phone 7 zjednodušuje bežné úkoly a v jediném náhledu propojuje intenet, aplikace a služby, čímž život zjednodušuje,“ říká Andy Lees, senior vice president, Mobile Communication Business, Microsoft. „Je nám potěšení úzce spolupracovat s HTC, světovým lídrem v mobilních inovacích a designu, a přinášet Windows phones zákazníkům po celém světě.“

O společnosti HTC
HTC Corp. (HTC) patří mezi firmy s nejrychlejším tempem růstu na mobilním trhu. HTC staví lidi do centra pozornosti a práci s telefonem dělá jednodušší a přirozenější. Akcie společnosti jsou veřejně obchodovatelné na tchajwanské burze cenných papírů pod značkou 2498.

Další informace o společnosti HTC najdete na webových stránkách www.htc.com a www.htc.cz.