Hlavní navigace

HTC spojuje síly s přední designerskou společností One & Co

[Tisková zpráva] HTC bude spolupracovat s uznávanou firmou na vývoji dalších stylových produktů

Sdílet

Praha — 4. prosince 2008 — HTC Corporation se i nadále soustředí na design a styl svých produktů, a proto s radostí oznamuje akvizici designové společnosti One & Company Design, Inc. (One & Co) ze San Francisca. Špičková designerská společnost je uznávána díky neotřelým nápadům pro řadu světově proslulých značek se zaměřením na životní styl a průmyslový design. One & Co bude i nadále vystupovat pod svým jménem a spolupracovat s dalšími klienty, ale zároveň spojí síly s HTC při tvorbě nového exkluzivního vzhledu mobilních přístrojů.

„Design rozhoduje, proč něco milujete, nebo nenávidíte,” uvedl Horace Luke, šéf oddělení inovací, HTC Corporation. „Chceme, aby naše produkty měly nezapomenutelný design, což je nesmírně inspirativní a dynamická výzva. To ovšem vyžaduje jedinečnou kombinaci kreativity, porozumění zákazníkovi a chuti riskovat. A přesně tyto vlastnosti jsou charakteristické pro One & Co.”

Spolupráce mezi HTC a One & Co začala v roce 2006 během příprav dnes velmi oblíbeného telefonu se snadno zapamatovatelným vzhledem, HTC Touch Diamond.

„Je opravdu vzrušující spojit pohled One & Co na životní styl a potřeby uživatelů s HTC. Těšíme se na společnou práci na unikátních produktech,” řekl Scott Croyl, partner One & Co. „Známe HTC jako společnost, která patří mezi špičku v oblasti inovačních technologií, a proto nám je potěšením s ní spolupracovat.“

One & Co má kromě práce pro HTC značné zkušenosti s designem i v řadě průmyslových odvětvích jako je obuvnictví, snowboarding a lyžování, nábytek, obalová technika, vybavení domácnosti, hodiny a další. Společnost One & Co se proslavila zejména díky svým jedinečným nápadům, za které dostala několik významných ocenění: BusinessWeek/IDSA IDEA Awards, Good Design Awards, CES innovation Awards a ID Magazine Awards.

O společnosti One & Co
One & Co je světový lídr v oblasti designu a konstrukčních služeb a spolupracuje s řadou mezinárodně uznávaných společností. One & Co vychází z odborných znalostí od etnografického průzkumu po prognózy vývoje designu a výrobních technologií. One & Co přináší ve svých dílech originalitu a každému detailu věnuje maximální pozornost.

O společnosti HTC
Od svého založení v roce 1997 společnost High Tech Computer (HTC) vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní smarthphony a PDA zařízení s podporou telefonních funkcí. Své produkty HTC dodává pod značkami mobilních operátorů či obchodních partnerů a od roku 2006 také pod svou vlastní značkou HTC.

HTC patří mezi firmy s nejrychlejším tempem růstu na mobilním trhu. Akcie společnosti jsou veřejně obchodovatelné na tchajwanské burze cenných papírů pod značkou 2498. Další informace o společnosti HTC najdete na webových stránkách www.htc.com a www.htc.cz.