Hlavní navigace

HTC sponzoruje prestižní ocenění za design uznávaného časopisu Wallpaper*

[Tisková zpráva] Společnost HTC, výrobce chytrých telefonů, se stala hlavním sponzorem Wallpaper* Design Awards. HTC bude prezentováno jako hlavní sponzor na stránkách časopisu, na webu wallpaper.com a na samotném předávání cen. Časopis Wallpaper* je uznávanou světovou autoritou v oblasti designu, módy a životního stylu.

Sdílet

Sponzorství Wallpaper* Design Awards vzešlo z obdivu kvalitního designu, jelikož přávě v tom se HTC a Wallpaper* shodují. Jako přední výrobce mobilních telefonů klade HTC důraz na špičkový design, ať už jde o fyzickou část telefonu nebo o softwarové řešení.

V rámci partnerství bude značka HTC zastoupena na stránkách věnovaných Design Awards v jednom z každoročně nějpopulárnějších vydání časopisu Wallpaper*. Online prezentace HTC na stránkách wallpaper.com bude zahájena spolu s oznámením Ceny čtenářů. V duchu vize „quietly brilliant“ se jedná o oslavu produktů, které představují samu podstatu dobrého designu. HTC bude na stránkách wallpaper.com během celého ledna odkazovat na svoji domovskou stránku a další komunikační a prodejní kanály.

V porotě Wallpaper* Design Awards zasedne řada mezinárodně uznávaných autorit. Pařížský módní návrhář John Galliano, belgický představitel designu Carsten Höller, americký návrhář interiérů Kelly Wearstler, syn britského mediálního magnáta James Murdoch, americký architekt Steven Holl a španělský režisér Pedro Almodóvar.

John Wang, marketingový ředitel, HTC Corporation, říká: „Quietly brilliant znamená tvořit skvělé věci s pokorou a zároveň i s vědomím, že ty nejúžasnější věci v našem životě člověk nemůže vysvětlit, ale musí je prožít. Wallpaper* Design Awards představují ideální způsob, jak zaujmout lidi se skutečnou vášní pro design a ocenit myšlenky quietly brilliant.“

Gord Ray, vedoucí vydání časopisu Wallpaper*, dodává: „Wallpaper* Design Awards jsou každým rokem prestižnější a výroční číslo je vždy událostí. HTC přistupuje k designu a inovacím velmi odpovědně, proto jsme rádi, že se právě oni stali součásní našich Design Awards.“

Letos se uskuteční šestý ročník Wallpaper* Design Awards, poprvé ve spolupráci s HTC. Nejprestižnější ocenění v oboru obsahuje řadu kategorií od výjimečných architektonických počinů přes brilantní produktový design až po užité umění.

Vydání časopisu Wallpaper* věnované Design Awards vyjde 14. ledna 2010. Podrobnosti o Wallpaper* Design Awards budou oznámeny vzápětí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).