Hlavní navigace

HTC Touch Diamond zvolen Evropským smartphonem 2008 – 2009

[Tisková zpráva] Praha — 15. srpen 2008 — HTC Touch Diamond, vlajková loď společnosti HTC Corporation, byl oceněn členy EISA (European Imaging and Sound Association) jako „Evropský smartphone 2008 - 2009”.

Sdílet

EISA je unikátní asociace tvořená nejvlivnějšími redakcemi napříč Evropou se zaměřením na životní styl a techniku; skládá se ze 49 členů publikací 18. evropských zemí. Touch Diamond sklidil uznání členů EISA a zvítězil nad konkurencí díky kombinaci inovativního designu a působivých funkcí.

Florian Seiche, viceprezident HTC Europe, dodává: „Je nám potěšením převzít od EISA tuto poctu. HTC dál pluje na vlně inovací a Touch Diamond pokračuje v rozšiřování nabídky mobilních technologií. Spojil pokročilé funkce a vysoký výkon do tenkého a kompaktního těla.”

Inovace smartphonu Touch Diamond nastavily nový standard v propojení pokročilých mobilních funkcí do malého atraktivního designu. HTC Touch Diamond se zaměřil na technicky vynalézavé uživatele, kteří požadují výkon chytrého telefonu bez estetických kompromisů, což jim většina ostatních telefonů nabídnout nemůže.

O HTC
Od svého založení v roce 1997 společnost High Tech Computer (HTC) vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní smarthphony a PDA zařízení s podporou telefonních funkcí. Své produkty HTC dodává pod značkami mobilních operátorů či obchodních partnerů a od roku 2006 také pod svou vlastní značkou HTC.

HTC patří mezi firmy s nejrychlejším tempem růstu na mobilním trhu. Akcie společnosti jsou veřejně obchodovatelné na tchajwanské burze cenných papírů pod značkou 2498. Další informace o společnosti HTC najdete na webových stránkách www.htc.com a www.htc.cz.