Hlavní navigace

HTC Touch Pro spojuje práci na cestách s mobilní zábavou

[Tisková zpráva] dotykové 3D rozhraní, snadná práce s internetem, pětiřadá výsuvná QWERTY klávesnice a Windows Mobile 6.1 společně tvoří všestranný manažerský telefon

Sdílet

Praha — 4. června 2008 — Společnost HTC (TAIEX: 2498; “HTC”), vedoucí světový výrobce smartphonů a PDA zařízení s operačním systémem Microsoft Windows Mobile, dnes představila svůj moderní manažerský telefon další generace, HTC Touch Pro. Přináší nový, efektivnější přístup k práci na cestách. HTC Touch Pro vychází ze stylu a funkcí oceňovaného telefonu HTC Touch Diamond a představuje různá vylepšení pro rychlejší a snadnější práci.

„HTC Touch Pro a Touch Diamond tvoří další generaci přístrojů rodiny HTC touch a jsou příslibem jednoduchého ovládání internetu jednou rukou a jediným dotykem,” říká Peter Chou, prezident a CEO, HTC Corp. „HTC Touch Pro je nejen pro zákazníky, kteří kladou důraz na jednoduché ovládání, chtějí si vychutnat požitek z TouchFLO 3D a touží po stylu telefonu Touch Diamond, ale také potřebují výkonný manažerský telefon pro maximální pohodlí při práci. HTC toto spojení umožňuje.”

Další rozměr dotyku – jedna ruka, jeden dotyk
HTC udělalo velký pokrok ve vylepšeních dotykové obrazovky s novým dotykovým 3D rozhraním nazvaným TouchFLO 3D. TouchFLO 3D poskytuje snadný přístup k běžným funkcím jako jsou textové zprávy, schůzky v kalendáři nebo volání pomocí jediného dotyku. TouchFLO 3D ovšem sahá ještě hlouběji, a tak se intuitivním pohybem prstu dostanete i k hudbě, fotkám, kontaktům a můžete surfovat po internetu. Inovativní ovládání citlivé na dotyk umožňuje snadnější interakci s telefonem.

Větší efektivita a více zábavy s mobilním internetem
S uvedením Touch Diamond a Touch Pro přináší HTC zcela nové zážitky z mobilního internetu, který využívá rychlost širokopásmového HSDPA 7,2 Mbps a bezdrátového připojení HSUPA. Vylepšení se dočkal i webový prohlížeč, který umožňuje jednoduché prohlížení a snadnou navigaci po webových stránkách. Ty jsou zobrazeny bez omezení a ve stejné kvalitě jako při prohlížení na osobních počítačích. Uživatelé mohou rovněž využít funkce přiblížení a posunu webových stránek pomocí jedné ruky. Vzhled stránky se přitom automaticky přizpůsobí zobrazovanému obsahu. Otočením přístroje do strany se automaticky otočí i webová stránka z vertikálního na horizontální zobrazení.

Touch Pro obsahuje také aplikaci vyvinutou HTC pro sledování videí na YouTube a Google Maps pro mobilní zařízení pro snadnou orientaci na cestách.

Dokonalý výkon s jedinečným stylem
Stejně jako Touch Diamond je Touch Pro stvořen pro optimální držení v ruce a spojuje elegantní citlivý dotykový displej s precizní výsuvnou klávesnicí z dílny HTC. Nová pětiřadá QWERTY klávesnice je přizpůsobena náročnějším úkolům a přináší rychlejší a jednodušší psaní e-mailů nebo práci s dokumenty Microsoft Office. Vestavěný TV výstup umožňuje uživateli předvádět perfektní prezentace v PowerPointu přímo z Touch Pro.

Ve znamení inovací
Touch Pro představuje jedinečnou kombinaci vzhledu a funkčnosti. 2,8” displej poskytuje kvalitu blížící se tisku, čímž zpříjemňuje prohlížení internetu i fotografií. Zabudovaný fotoaparát s automaticky se zaostřující optickou čočkou zaručuje čistotu a vysokou kvalitu fotografií. Pokročilá bezdrátová technologie a senzor polohy displeje jsou jen několika novinkami, které dělají z používání telefonu Touch Pro jedinečný zážitek.

Dostupnost
HTC Touch Pro bude v Evropě dostupný na konci léta.

Základní specifikace:

 • Rozměry: 102×51×18,05 mm
 • Hmotnost: 165 g
 • Konektivita: WCDMA / HSPA: 900/2100MHz. HSDPA 7,2 Mbps a HSUPA
 • Operační systém: Windows Mobile 6.1 Professional
 • Displej: 2,8“ VGA dotyková obrazovka
 • Fotoaparát: 3,2 MP, včetně videohovorů
 • Vnitřní pamět: 512 MB flash, 288 MB RAM
 • Výměnná paměť: microSD (SD 2.0 kompatibilní)
 • Klávesnice: Výsuvná pětiřadá QWERTY klávesnice
 • Bluetooth: 2.0 s EDR
 • WiFi: WiFi 802.11b/g
 • GPS: GPS/AGPS
 • Rozhraní: HTC ExtUSB (mini-USB a audio jack v jednom; USB 2.0)
 • Baterie: 1350 mAh
 • Doba hovoru: GSM: až 8 hodin
 • Pohotovostní doba: GSM: až dva týdny
 • Procesor: Qualcomm MSM 7201A 528MHz

HTC představuje nové příslušenství
Společnost HTC dnes také představila řadu příslušenství, které bude k dispozici pro Touch Diamond a Touch Pro. Balíček příslušenství obsahuje elegantní stolní kolébku a cestovní nabíječku a také přídavnou baterii a štíhlé pouzdro pro Touch Diamond.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).