Hlavní navigace

S novým smartphonem HTC Touch2 máte zážitky na dotek

[Tisková zpráva] HTC Touch2 s novým operačním systémem Windows Mobile nabízí jednoduché a příjemné ovládání, které vám umožní mít na dosah přátele i informace

Sdílet

Praha – 2. září 2009 – HTC Corporation dnes představila HTC Touch2, kompaktní a stylový smartphone, který je jedním z prvních zařízení na světě označených jako Windows Phone. HTC Touch2 využívá operační systém Windows Mobile 6.5 a obsahuje nové služby jako jsou My Phone a Windows Marketplace. HTC tímto produktem rozšiřuje své portfolio dotykových telefonů a umožňuje seznámit se s dotykovým ovládáním širšímu okruhu uživatelů.

„HTC Touch2 přináší přívětivé dotykové ovládání, tak jak ho miliony lidí od HTC očekávají,“ říká Peter Chou, prezident a CEO, HTC Corporation. „Ať už telefonujete, píšete si s kamarády nebo odpovídáte na důležitý e-mail, s HTC Touch2 jste vždy ve spojení a máte věci pod kontrolou.“

S HTC Touch2 máte vše na dosah prstu a navíc zabalené v kompaktním designu, který vám pohodlně padne do ruky. HTC Touch2 je pokročilý smartphone, který nabízí více, než očekáváte. Mezi inovacemi nelze zapomenout na uživatelské rozhraní TouchFLO, které obsahuje aktualizované informace o počasí a rychlý přístup k populárním aplikacím. Vedle toho disponuje HTC Touch2 i Mapami Google pro mobilní telefony, YouTube a dalšími aplikacemi.

HTC Touch2 jakožto Windows Phone nabízí díky Windows Mobile 6.5 rychlé zpracování zpráv, surfování na internetu a velké množství dalších funkcí. Proto se také může pochlubit ve své třídě nejlepším zpracováním e-mailů umožňujícím synchronizaci s Microsoft Exchange. To vám dovolí kontrolovat a využívat hned několik e-mailových účtů najednou.

S přebudovaným prohlížečem Internet Explorer Mobile zobrazuje HTC Touch2 přesnou podobu internetových stránek jako na klasickém počítači, lidé tak na obrazovce vidí přesně to, co vidět mají. HTC Touch2 má zabudovanou zoomovací lištu umožňující plynulé čtení textů v optimální velikosti. Navíc můžete díky tomu mnohem snáze nalézt, po čem jste zrovna pátrali. Internet Explorer Mobile podporuje také Adobe Flash umožňující sledovat Flash videa např. na YouTube nebo Stream.cz.

S operačním systémem Windows Mobile 6.5 můžete přes Windows Marketplace mnohem snáze najít a získat nejrůznější aplikace pro svůj HTC Touch2. Nová služba Microsoftu My Phone umožňuje z HTC Touch2 zdarma na internet automaticky zálohovat a synchronizovat fotografie, hudbu, kontakty či zprávy.

Dostupnost
HTC Touch2 bude v prodeji v České republice od října a cena telefonu bude 8 499 Kč včetně DPH.

O společnosti HTC
Od svého založení v roce 1997 společnost HTC Corporation (HTC) vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní smarthphony a PDA zařízení s podporou telefonních funkcí. Své produkty HTC dodává pod značkami mobilních operátorů či obchodních partnerů a od roku 2006 také pod svou vlastní značkou HTC.

HTC Corporation patří mezi firmy s nejrychlejším tempem růstu na mobilním trhu. Akcie společnosti jsou veřejně obchodovatelné na tchajwanské burze cenných papírů pod značkou 2498. Další informace o společnosti HTC najdete na webových stránkách www.htc.com a www.htc.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).