Hlavní navigace

Hudební ceny MTV budou letos udíleny v Madridu

[Tisková zpráva] Ceremoniál předávání hudebních cen MTV (EMAs) se bude letos konat ve španělské metropoli Madridu v neděli 7. listopadu 2010. Letos poprvé budou moci i diváci v Česku a na Slovensku hlasovat pro českého či slovenského zástupce v regionálním kole. Přímý přenos hudebních cen s českým komentářem bude vysílat i lokální verze MTV.

Sdílet

Praha 17. března – Ceny EMAs jsou jednou z nejprestižnějších hudebních událostí a jsou živě přenášeny do 212 milionů domácností ve více než 40 zemích světa. V rámci večera vždy vystupují nejžhavější hvězdy hudební scény. O hudebních cenách rozhodují sami diváci, kteří hlasují nejen v hlavních kategoriích, ale také v rámci regionálních cen.

Letos poprvé budou moci i diváci v Česku a na Slovensku hlasovat pro českého či slovenského zástupce v regionálním kole. Vítěz pak bude mít šanci probojovat se do pětice nejlepších v Evropě, ze které vyberou diváci nejlepšího evropského umělce – Best European Act.

Loňské ceny se konaly v Berlíně, živě vystoupili umělci jako Beyonce, U2, Jay-Z, Katy Perry, Green Day nebo Shakira. Nominovaní v jedenácti kategoriích každoročně dostanou přes 100 milionů hlasů.

Historie hudebních cen MTV sahá až do roku 1994, a od té doby putuje hlavní ceremoniál největšími evropskými městy. V minulosti mezi nimi nechyběly metropole jako Berlín, Londýn, Paříž, Řím, Stockholm nebo Dublin. Hudební ceny (EMAs) jsou každoročně jednou z největších hudebních událostí. Více informací sledujte na www.mtvema.com a www.mtv.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).