Hlavní navigace

Hvězdná „talentová“ porota poprvé v televizi

[Tisková zpráva] Lucie Bílá, Jan Kraus a Jaroslav Slávik, tříčlenná porota soutěže Česko Slovensko má talent, se v úterý 25. května večer objevili poprvé na televizní obrazovce. Televize PRIMA a TV JOJ totiž odstartovali vysílání televizních upoutávek svého společného projektu.

Sdílet

Nejslavnější česká zpěvačka, nejobávanější český moderátor a zkušený slovenský producent a manažer hvězd se divákům obou televizí představují v upoutávkách, které se natáčely v Praze pod vedením slovenské režisérky Barbory Kardošové.

Lucie Bílá, Jan Kraus a Jaroslav Slávik budou od září každou neděli večer hodnotit výkony přihlášených „talentů“ v celosvětově nejúspěšnější talentové show, jejíž originální verzi přináší českým a slovenským divákům Televize PRIMA a TV JOJ.

O výhru 100 tisíc eur (více než 2,5 milionu korun), účast na světovém finále a angažmá v americkém Las Vegas mohou soutěžit „talenty“ všech věkových kategorií a nadání. Zájemci se mohou hlásit na internetové adrese www.csmatalent.cz, kde najdou rozpis castingových kol. V rámci České republiky mohou využít i telefonní číslo 221 489 221.

Soutěžit mohou také „hledači talentů“. Pokud někdo přihlásí svého kamaráda či rodinného příslušníka, který se nakonec dostane až do televizních kol, získá bonus 1000 korun. V případě, že se takto přihlášený „talent“ dostane až do semifinále, odnese si jeho „hledač talentu“ 10 tisíc korun.´