Hlavní navigace

Hvězdný reportér poprvé na TV Nova i Nova Cinema

[Tisková zpráva] K historicky prvnímu propojení televizních kanálů Nova a Nova Cinema dojde ve čtvrtek 22. ledna 2009 ve 21.15 hodin. V rámci pořadu Hvězdný reportér se uskuteční v přímém přenosu na obou kanálech současně živé losování vítěze soutěže o exkluzivní cestu do Hollywoodu.

Sdílet

Praha 20. ledna 2009 – Zvláštní vydání filmového magazínu Hvězdný reportér bude poprvé vysíláno souběžně na obou televizních kanálech Novy 22. ledna 2009, tentokrát na zcela jasné hlavní téma – Hollywood. Ve speciálním vydání Hvězdného reportéra vylosují generální ředitel Novy Petr Dvořák společně s herečkou Aňou Geislerovou výherce soutěže stanice Nova Cinema o luxusní zájezd do Los Angeles v oscarovém týdnu od 18. do 27. února. Pořad vysílají TV Nova a Nova Cinema již tento čtvrtek od 21.15 hodin.

Výherce bude ubytován v luxusním hotelu Beverly Wilshire, který je známý ze slavného filmu Pretty Woman. Čekají ho prohlídky filmových studií Universal a Warner Bros., bude mít rezervovány stoly v restauracích Koi a The Ivy, které jsou vyhledávány hollywoodskými celebritami. Projede se kabrioletem Cadillac a proletí se vrtulníkem nad sídly slavných v Beverly Hills. Uvidí hostující představení nejúspěšnějšího broadwayského muzikálu Fantom opery. A hlavně bude při tom, až budou 22. února v Kodak Theatre předávány filmové ceny Oscar.

Zvláštní vydání Hvězdného reportéra bude nabité zajímavými rozhovory se známými osobnostmi na téma Hollywood, reportážemi o úspěších našich filmařů v metropoli světové kinematografie, o hollywoodských hvězdách, které natáčely v Čechách, či o historii udílení nejprestižnějšího filmového ocenění. Pořadem nás provede moderátor Tomáš Kraus.

Pozvání do studia přijali herec, scenárista a režisér Jan Svěrák, herec Miroslav Táborský, hudebník, skladatel a dirigent Varhan Orchestrovič Bauer. Diváci uvidí i exkluzivní rozhovor s českým kostýmním návrhářem Theodorem Pištěkem, synem nejobsazovanějšího českého filmového herce všech dob Theodora Pištěka a držitelem Oscara za kostýmy pro film Amadeus.